دانلود پروپوزال رابطه بین مشخصه های قدرت بازار تولید، ساختار صنعت و چارچوب های مدیریت سود

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رابطه بین مشخصه های قدرت بازار تولید، ساختار صنعت و چارچوب های مدیریت سود (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Product Market Power Characteristics, Industry Structure and Earnings Management Frameworks (Case Study: Tehran Stock Exchange Companies)

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت سود هنگامی رخ می دهد که مدیران قضاوت خود را در گزارشگری مالی و تغییر محتوای گزارشگری مالی و تغییر دیدگاه ذینفعان در مورد عملکرد اقتصادی و تاثیر بر ارقام حسابداری، اعمال و تحمیل کنند. شامل کردن آنچه که مدیران می توانند در قضاوت خود در مورد عمر مفید دارایی ها، ارزش باقیمانده دارایی های بلند مدت، تخمین حساب های دریافتنی مشکوک، انتخاب یک قلم از روش های مختلف حسابداری، استهلاک، سرمایه گذاری، تخصیص هزینه ها، مهم می باشند. در همه اینها، موارد و پرونده ها قسمتی از حسابداری تعهدی در رابطه با مدیرانشان به صورت اختیار داده شده (اقلام تعهدی اختیاری) می باشند و بنابراین اقداماتشان باعث مدیریت سود به صورت یکنواخت می شود.

ساختار رقابتی بازارهای محصول می تواند بر پایداری سود تاثیر بگذارد. بنابراین، شرکت ها تصمیمات عملیاتی مختلف می گیرند. برای مثال، آنها پژوهش بازاریابی اولیه دارند، محصول جذاب فراهم می کنند، در مورد قیمت فروش و تولید تصمیم گیری می کنند، برای محصول تبلیغ می کنند، سرمایه تامین می کنند و سپس تولید می کنند و به مصرف کنندگان می فروشند. اساساً بنظر می رسد که ساختار هر صنعت، نقشی کلیدی در شناسایی نقش رقابت پذیری دارد. علاوه بر آن، رقابت پذیری در هر صنعت تنها از عملکرد رقیبان فعلی نشات نمی گیرد، بلکه در ساختار اساسی اقتصاد آن ریشه دارد. بنابراین، با توجه به محیط اقتصادی امروزی، که پویا و پیشرفته است، شرکت ها وادار می شوند تا جنبه های محیطی و صنعتی مختلف را مطالعه کنند و مجموعه فرصت ها و تهدیدات برای داشتن یک واکنش معقول نسبت به تغییرات محیطی را شناسایی کنند. بنابراین، مطالعه جنبه های رقابتی یک سازمان لازم بنظر می رسد، زیرا صنعت یک مجموعه از شرکت هایی است که محصولاتشان گزینه های نزدیک و تنگاتنگی نسبت به همدیگر هستند، زیرا همه چیز در گذر زمان تغییر می کند و رقیبان تلاش می کنند تا سهم بازاری خود را با بهره گیری از مزیت های رقابتی افزایش دهند. بنابراین، جریان نوآوری باید در یک سازمان ادامه یابد تا از رکورد و فروپاشی در عرصه جهانی کنونی، جلوگیری شود. شرط بقا در جهان تجاری متلاطم، توجه به تحولات محیطی، نوآوری و درک جنبه های مختلف نوآوری در کسب و کار می باشد. از سوی دیگر، قسمت قابل توجهی از رشد اقتصادی به سه زمینه : مکان، محیط کار و عوامل سرمایه علاوه بر عوامل مهم تر که نوآوری سازمانی نامیده می شود، ارتباط دارد.

در این قسمت تنها به بخشی از موضوع این پروپوزال اشاره شد و با خرید این محصول می توانید به فایل کامل این پروپوزال دسترسی داشته باشید. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است در نتیجه مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در جهت درک بیشتر این ساختارها برای دانشجویان گرامی باشد. همچنین امید می رود که مطالعه این پروپوزال، زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بهشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

قدرت بازار و ساختار صنعت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رابطه بین مشخصه های قدرت بازار تولید، ساختار صنعت و چارچوب های مدیریت سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi