دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان چارچوب های رقابتی بازار و ریسک اعتباری

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط میان چارچوب های رقابتی بازار و ریسک اعتباری در شرکت های فعال در بورس تهران

عنوان انگلیسی :

Evaluation of the relationship between market competitive frameworks and credit risk in companies operating in Tehran Stock Exchange

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال به بررسی یکی از مهم ترین موضوعات مطرح در رشته حسابداری یعنی ریسک اعتباری پرداخته است و در این قسمت به تشریح مختصری از این مفهوم می پردازیم. ریسک اعتباری، ریسک احتمالی خسارت و ضرر ناشی از قصور مدیون (وام گیرنده) در باز پرداخت یک وام یا برآورده کردن تعهدات قراردادی می باشد. در حالت سنتی، گفته می شود که این ریسک وجود دارد که وام دهنده اصل پول یا سود دریافت نکند و در نتیجه منجر به اختلال در جریان پولی و افزایش هزینه وصول شود. با اینکه این امکان وجود ندارد که بدانیم دقیقاً چه کسی نسبت به تعهداتش قصور می کند، اما ارزیابی و مدیریت صحیح ریسک اعتباری، می تواند شدت ضرر و زیان را کاهش دهد. پرداخت سود از قرض گیرنده یا صادر کننده یک تعهد بدهی، پاداش قرض دهنده یا سرمایه گذار بخاطر در نظر گرفتن ریسک اعتباری است. هنگامی که قرض دهنده ها، رهن، کارت اعتباری یا انواع دیگر وام ها را ارائه می دهند، این خطر وجود دارد که وام گیرنده ممکن است وام را بازپرداخت نکند. بطور مشابه، اگر یک شرکت به مشتریانش، اعتبار ارائه دهد، این خطر وجود دارد که مشتریانش ممکن است فاکتورهای خود را پرداخت نکنند. همچنین ریسک اعتباری، به معنای این است که یک صادر کننده اوراق قرضه نتواند زمان مطالبه، پرداخت را انجام دهد یا اینکه شرکت بیمه قادر به پرداخت یک مطالبه نباشد.

این پروپوزال آماده برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری آماده شده و چارچوب های کلی پروپوزال نویسی از جمله جامعه آماری، مدل مفهومی، سوالات پژوهشی، ابزارهای تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن ارائه شده اند. موضوع ریسک اعتباری یکی از موضوعات مورد توجه پژوهشگران در حوزه حسابداری و علوم اقتصادی بوده و مقالات متعددی در این زمینه به چاپ رسیده و در نگارش این محصول نیز از این منابع استفاده شده است. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این پروپوزال، شناخت کلی از ساختارهای یک پروپوزال استاندارد به دست آورده و برای نگارش موضوعی مناسب و متناسب با اهداف دانشگاهی خود و یا ارائه آن در قالب درس روش تحقیق، اقدام نمایید.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در قالب فایل ورد (WORD) آماده شده است را مشاهده نمایید:

ریسک اعتباری


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان چارچوب های رقابتی بازار و ریسک اعتباری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.