دانلود پروپوزال نقش چارچوب های تفکر استراتژیک مدیران در اداره شهر

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های تفکر استراتژیک مدیران در اداره شهر

عنوان انگلیسی

A Study of the Role of Managers Strategic Thinking Frameworks in City Administration

رشته مرتبط

  مدیریت استراتژیک؛ مدیریت اجرایی؛ مدیریت شهری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

دانلود پاورپوینت تفکر استراتژیک مدیران در اداره شهر

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، بسیاری از سازمان ها، به طور فزاینده ای با مسائل و مشکلات پیچیده ای مواجه هستند و نیاز به تفکرات مناسبی برای ارائه راه حل های مدرن برای مقابله با آنها دارند. در بسیاری از موارد، تلاش مدیران و مسئولان ممکن است مشکل را به طور موقت حل کند ولی در برخی موارد این موضوعات منجر به مسائل جدی تر دیگری شده و حتی مشکل قبلی را تشدید می کند. یکی از مسائل، مربوط به عدم تفکر استراتژیک در میان مدیران ارشد می باشد. گرایش به تفکر استراتژیک می تواند عملکردی حیاتی در دو سطح فردی و سازمانی داشته و منجر به ایجاد یک مزیت رقابتی پایدار نیز گردد. در واقع، تفکر استراتژیک در دو سطح فردی و سازمانی، یک چشم انداز جامع ایجاد می کند که نه تنها موجب بهبود درک کارکنان از محیط کاری و سازمانی می گردد، بلکه مسیر ارتباط و تعامل بین مدیران و پرسنل را نیز هموارتر کرده و به واسطه آن می توان از مهارت ها و خلاقیت های کارکنان در سطح مختلف سازمانی استفاده کرد. مدیران شهری نیز به دلیل افزایش فزاینده فعالیت های تجاری، به دنبال مدیریت کارآمدتر محیط کاری خود می باشند. امروزه، انتظار می رود که مدیران شهری، قدرت تصمیم گیری بالایی داشته باشند تا بتوانند بر نیازهای شهری فائق آمده و مدیریت سیستماتیکی را در راستای نیل به این نیازها و اهداف، ارائه دهند. افزایش پویایی و تحرک سرمایه و شرایط مرتبطی چون قوانین زیست محیطی و نیز ایجاد بازارهای جدید حاکی از آن است که مدیران شهری همیشه با چالش های جدیدی در این زمینه روبرو خواهند بود.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع اساسی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. یکی از ضروریات دوره کارشناسی ارشد، آماده کردن یک پروپوزال مناسب می باشد و این پروپوزال، اولین گام در نگارش پایان نامه نهایی است. دانشجویان در این مرحله با مشکلاتی مواجه می گردند که راه حل پیشنهادی ما، مطالعه چندین پروپوزال مرتبط، و آشنایی با چارچوب های استاندارد یک پروپوزال، و نهایتا انتخاب موضوعی مناسب بر اساس ایده های کسب شده از پروپوزال های مختلف می باشد.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

تفکر استراتژیک و مدیریت شهری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های تفکر استراتژیک مدیران در اداره شهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi