دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های توانایی مدیریتی و اهرم مالی با بازده حقوق سهامداران

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های توانایی مدیریتی و اهرم مالی با بازده حقوق سهامداران در شرکت های بورس

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Managerial Capacity Indices and Financial Leverage with Return on Equity in Stock Exchanges Companies

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اهرم مالی (Financial Leverage)، میزان استفاده یک شرکت از اوراق بهادار درآمد ثابت خود مانند بدهی یا دارایی ویژه ترجیحی می باشد. یک شرکت هرچه تامین مالی بدهی بیشتری را استفاده کند، اهرم مالی اش بیشتر است. میزان زیاد اهرم مالی به معنای پرداخت سود زیاد است که این اثری منفی بر درآمدهای انتهایی شرکت به ازای سهام می گذارد.

ریسک مالی، ریسک مربوط به ذینفعان است که ناشی از افزایش بدهی و دارایی های ویژه ترجیحی در ساختار سرمایه یک شرکت می باشد. هنگامی که یک شرکت بدهی و دارایی های ویژه ترجیحی خود را افزایش دهد، پرداخت سود افزایش می یابد، و EPS کاهش می یابد. در نتیجه، ریسک به بازده ذینفعان، افزایش می یابد. یک شرکت باید ساختار سرمایه بهینه خود را هنگام گرفتن تصمیمات تامین مالی مدنظر قرار دهد تا اطمینان حاصل کند که هرگونه افزایش بدهی و دارایی ویژه ترجیحی، ارزش شرکت را افزایش می دهد.

این پروپوزال نیز به بررسی مفهوم اهرم مالی و تاثیر آن روی بازده حقوق صاحبان سهام (Return on equity) پرداخته و با رعایت تمامی چارچوب های پروپوزال نویسی، برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای پروپوزال از جمله مدل مفهومی، ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها، پرسش های تحقیق و جنبه های تازگی تحقیق در آن رعایت شده اند. محققین زیادی به بررسی نقش اهرم مالی در سازمان ها پرداخته اند و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده است که در آماده سازی این پروپوزال نیز به تعدادی از این منابع رجوع شده است. مطالعه این محصول می تواند برای محققین و دانشجویان در کسب ایده های جدید، مفید باشد، همچنین دانشجویان می توانند با مطالعه آن، آشنایی بیشتری با این ساختارهای استاندارد، یافته و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

اهرم مالی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های توانایی مدیریتی و اهرم مالی با بازده حقوق سهامداران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi