دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط صلاحیت مدیریتی و تحول سازمانی موفق

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط صلاحیت مدیریتی و تحول سازمانی موفق (مطالعه موردی: بانک کشاورزی در استان یزد)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Managerial Competency and Successful Organizational Transformation (Case Study: Keshavarzi Bank in Yazd Province)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله (شامل تشریح مساله و بیان جنبه های مجهول و مبهم و ...) 2. اهمیت و ضرورت تحقیق (شامل بیان شکاف های تحقیقاتی، مفاهیم نظری و عملی و ...) 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، همه سازمان ها در محیطی شدیدا رقابتی در حال فعالیت هستند و باید به منظور تطبیق موفق با شرایط جدید بازاری، تحولاتی را در خود ایجاد نمایند. در چنین محیطی، بررسی نقش فاکتورهای انسانی در مدیریت موفق و پیاده سازی دقیق راهکارهای تحول، بسیار حائز اهمیت می باشد. مهم تر از همه نیز، مدیریت کارآمد، یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که تاثیر مثبتی روی تحولات سازمانی دارد. با این حال، یک مدیر برای اینکه بتواند فرآیند تحول را به درستی مدیریت کند، باید مجموعه خاصی از صلاحیت ها و شایستگی ها را دارا باشد. هدف این پژوهش نیز بررسی رابطه بین صلاحیت های مدیریتی و موفقیت فرآیندهای تحول سازمانی می باشد. تحول سازمانی مستمر، پیش نیاز ضروری برای حفظ مزیت رقابتی فراگیر و نیل به نیازهای متمایز مشتریان می باشد. نیاز به تحول می تواند تحت تاثیر عوامل خارجی (مانند تغییر در قانون گذاری، افزایش رقابت) و نیز فاکتورهای داخلی (مانند ادغام فناوری های جدید، تصمیمات راهبردی) باشد. با این حال، پیاده سازی این تغییر و تحولات، یک فرآیند سازمانی پیچیده است که ممکن است گاهی اوقات با شکست نیز مواجه گردد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری و جنبه های نوآورانه در این پروپوزال رعایت شده اند. مطالعه این اثر می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای محققین علاقه مند باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه آن، آشنایی بیشتری با ساختارهای پروپوزال نویسی یافته و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

تحول سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط صلاحیت مدیریتی و تحول سازمانی موفق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 10 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi