دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط ظرفیت های مدیریتی و برآورد سود

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط ظرفیت های مدیریتی و برآورد سود شرکت

عنوان انگلیسی

A Study on Relationship between Managerial Capacities and Company Earnings Estimate

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مطالعه یک پروپوزال خوب می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با ساختارهای استاندارد آن در راستای نگارش پروپوزال دانشگاهی برای دانشجویان باشد. همچنین مطالعه پروپوزال های مختلف می تواند ایده های جدیدتری را به ذهن مخاطبان القا کند. این پروپوزال نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده، و چارچوب های کلی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. یکی از موضوعات مورد بحث در این مطالعه، مبحث برآورد و پیش بینی سود می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن می پردازیم.

برآورد سود، برآورد یک تحلیلگر برای سودهای فصلی یا سالانه آتی یک شرکت به ازای هر سهم (EPS) می باشد. برآوردهای درآمدهای آتی قطعاً مهمترین ورودی و پارامتر هنگام ارزش گذاری یک شرکت است. با قرار دادن برآوردها بر سودهای یک شرکت برای مدت زمان های خاص (فصلی، سالانه و غیره) تحلیلگران می توانند از تحلیل جریان نقدی برای تقریب ارزش عادلانه برای یک شرکت استفاده کنند که این به نوبه خود یک قیمت سهام هدف حاصل می کند.

تحلیلگران از مدل های پیش بینی، هدایت مدیریت و اطلاعات اساسی برای شرکت برای استخراج یک برآورد EPS استفاده می کنند. شرکت کنندگان بازار تاکید زیادی بر برآوردهای سود می کنند تا عملکرد یک شرکت را سنجش نمایند. برآوردهای سود ارائه شده توسط تحلیلگران اغلب با هم تجمیع می شوند تا برآوردهای اجماعی (اتفاق نظری)، ایجاد شود. این ها به عنوان یک معیار استفاده می شوند که عملکرد شرکت براساس آن ارزیابی می گردد. غافلگیری سود هنگامی رخ می دهد که یک شرکت برآورد اجتماعی را با سود بیشتر یا کمتر از انتظار، از دست می دهد. اغلب مواقع، شرکت ها سود خود را بدقت مدیریت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که برآوردهای اجماعی یا جمعی از دست نرفته اند. پژوهش ها نشان داده اند که شرکت هایی که دائماً به برآوردهای سود خود می رسند، عملکرد بهتری در بازار دارند. بنابراین، تعدادی از شرکت ها انتظارات را با فراهم کردن راهنمایی آینده نگر، پایین نگه می دارند که این باعث می شود که برآوردهای اجتماعی نسبت به سودهای محتمل، کمتر باشند. این باعث می شود که شرکت همیشه به برآوردهای اجتماعی خود برسد. در این حالت، غافلگیری سود، کمتر غافلگیر کننده می شود.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده است و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

پیش بینی و برآورد سود


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط ظرفیت های مدیریتی و برآورد سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi