دانلود ترجمه مقاله مدیریت و اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

مدیریت و اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Management and Internet of Things

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ مدیریت IoT؛ منابع مجازی؛ CoAP

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. طراحی معماری منبع مجازی IoT 3. راه اندازی تجربی 4. ارزیابی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The study and development of Internet of Things (IoT) applications, web and mobile, is on the increase. Applications, working with data obtained from different areas such as transportation, smart homes, health care, public services, industry and many others. Previous studies have focused on managing the obtained data. However, managing the heterogeneous resources that get that data is an area that demands more attention. This work addresses the management of resources in the Internet of Things. This is achieved by proposing a virtual-resource edge layer, which enables access and configuration to constrained physical resources. The architecture presented focuses on the use of virtual resources as a management concept and identifies different approaches in the performance evaluation on edge computing devices. Using the IoT protocol CoAP, virtual resources are exposed in the edge network. An evaluation of a Go CoAP virtual resource is presented.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مطالعه و توسعه کاربردهای ایرنت اشیا (IoT)، وب و موبایل در حال افزایش می باشد. این کاربردها روی داده های حاصل از زمینه های مختلف مانند حمل و نقل، خانه های هوشمند، مراقبت از سلامت، خدمات عمومی، صنعت و بسیاری دیگر از زمینه ها کار می کنند. مطالعات قبلی روی مدیریت داده های حاصله تمرکز داشته اند. با این حال، مدیریت منابع ناهمگنی که این داده ها را دریاقت می کنند، زمینه ای است که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این پژوهش، مدیریت منابع را در اینترنت اشیا مورد خطاب قرار داده است. این امر با پیشنهاد یک لایه لبه منبع مجازی حاصل می شود که دسترسی و پیکربندی منابع فیزیکی محدود را امکان پذیر می سازد. معماری ارائه شده روی استفاده از منابع مجازی در قالب یک مفهوم مدیریتی تمرکز داشته و رویکردهای مختلف را در ارزیابی عملکرد دستگاه های محاسبه لبه شناسایی می کند. با استفاده از CoAP پروتکل IoT، منابع مجازی در معرض شبکه لبه قرار می گیرند. یک ارزیابی از منبع مجازی Go CoAP نیز ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 24,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت و اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 13 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.