دانلود پروپوزال مطالعه ای بر مولفه های حسابداری مدیریتی و تاثیر آنها بر سرمایه فکری سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر مولفه های حسابداری مدیریتی و تاثیر آنها بر سرمایه فکری سازمان (مطالعه موردی: سازمان تامین اجتماعی)

عنوان انگلیسی

A Study on the Components of Management Accounting and Their Impact on Intellectual Capital of the Organization (Case Study: Social Security Organization)

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

از زمانی که سرمایه فکری (IC) به عنوان یک موضوع مهم در زمینه نظریه سازمانی در بیست سال اخیر پدیدار شد، مفهوم دانش سازمانی بیش از پیش گسترش یافت. بنابراین تاکنون توجه بر دانش افراد و بر نقش سازمان در انجام اقدامات متمرکز بوده است بگونه ای که دانش بتواند رشد و گسترش داشته باشد، همانگونه که به عنوان روش عمده خلق و گسترش دانش سازمانی محسوب شده است. بدون توجه به اهمیت سرمایه انسانی (HC)، مفهوم دانش سازمانی نیز برای هدایت سرمایه ساختاری (SC) و سرمایه رابطه ای (RC) و همچنین روابط و اثرات جمعی عناصری که عموماً تشکیل دهنده IC دیده می شوند، نیز توسعه یافت. بنابراین ، به بیان کلی تر، دانش سازمانی مجموعه منابع دخیل در فرآیند خلق ارزش است، نه دانش نهفته در افراد، که عمدتاً توجه سازمان را به خود حفظ می کند. بنابراین، مسیر توسعه از جنبه فردی (دانش فردی) به سمت جنبه سازمانی (دانش جمعی) بخصوص برای شبکه منابع سازمانی وجود دارد، زیرا از طریق ترکیب منابع سازمانی که سازمان ها اهدافشان را تعیین و به آنها دست پیدا می کنند، ایجاد می گردد.

حسابداری مدیریت (MA)، در طی قرن بیستم، اهمیت و توجهات به خود را از دست داده است. اما زمینه پژوهش MA پویا است و دائماً در حال تکامل است و MA اکنون یک چشم انداز و یک مجموعه ابزار دارد که به میزان قابل توجهی حیطه مجازی فعالیتش را گسترش می دهد. بنابراین، فرصتی برای MA وجود دارد تا تعدادی از چالش های مستقیم یا غیرمستقیم مرتبط با IC و تاثیرش بر سازمان ها را استقبال کند.

این پروپوزال نیز به بررسی تاثیر سیستم های حسابداری مدیریت بر سرمایه فکری سازمان پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و در نتیجه می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای نگارش پروپوزالی بر اساس معیارهای استاندارد باشد. مطالعه این محصول همچنین می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای پژوهشگران در انتخاب موضوعات جدید در این حوزه پژوهشی باشد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است.

حسابداری مدیریت و سرمایه فکری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر مولفه های حسابداری مدیریتی و تاثیر آنها بر سرمایه فکری سازمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi