دانلود ترجمه مقاله گیرنده تک بیتی زیربهینه با پیچیدگی کم برای سیستم های UWB رادیویی ضربه ای

عنوان فارسی :

گیرنده تک بیتی زیربهینه با پیچیدگی کم برای سیستم های UWB رادیویی ضربه ای با مرجع منتقل شده

عنوان انگلیسی :

Low complexity suboptimal monobit receiver for transmitted-reference impulse radio UWB systems

کلمات کلیدی :

  عامل فراموشی؛ ADC تک بیتی؛ نویز کوانتومی سازی؛ تخمین Q-تابع؛ مرجع منتقل شده؛ باند فوق پهن

درسهای مرتبط : مخابرات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل سیستم 3. نتایج و مباحث شبیه سازی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, a low complexity suboptimal monobit receiver, denoted as Q-function estimation (QFE) based monobit receiver, is proposed for transmitted-reference (TR) based impulse radio (IR) ultra wideband (UWB) systems to mitigate the performance degradation caused by severe quantization noise due to employing monobit ADCs. Through accumulating reference samples over multiple blocks, the QFE-based monobit receiver can considerably reduce the noise-on-noise effect and optimize the contribution of each sample to the decision statistic. Computer simulations demonstrate that in both line-of-sight (LOS) and non-LOS (NLOS) channels the QFE-based monobit weighted TR receiver can achieve a close-to-optimal bit-error rate (BER) performance without requiring full channel state information. Furthermore, because the optimal combining weights can be obtained offline and saved into a lookup table, the complexity of the proposed suboptimal monobit receiver is quite low. Therefore, it is considered as a promising technology for IR-UWB applications requiring low system complexity and low power consumption.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله یک گیرنده تک بیتی زیربهینه (با عملکردی کمتر از حالت بهینه) با پیچیدگی کم، که به عنوان گیرنده تک بیتی بر مبنای تخمین Q-تابع شناخته می شود، برای سیستم های رادیویی با باند فوق پهن ضربه مبتنی بر TR برای کاهش تضعیف عملکرد ناشی از نویز شدید کوانتومی سازی به دلیل بکارگیری از ADC های تک بیتی پیشنهاد شده است. گیرنده تک بیتی مبتنی بر QFE از طریق جمع آوری نمونه های مرجع از روی بلوک های چندگانه، می تواند اثر نویز به نویز را به طور قابل توجهی کاهش داده و سهم هر نمونه را در آمار تصمیم بهینه نماید. شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد که در هر دو کانال (LOS) و non-LOS (NLOS)، گیرنده TR مبتنی بر QFE که با تک بیتی وزن داده شده است؛ می تواند عملکرد خطا-بیت نزدیک به بهینه (BER) بدون نیاز به اطلاعات حالت کامل کانال را به دست آورد. علاوه بر این، به دلیل اینکه وزن ترکیبی بهینه به صورت آفلاین قابل دستیابی و ذخیره سازی در جدول جستجو است، پیچیدگی گیرنده تک بیتی زیربهینه پیشنهاد شده بسیار کم است. بنابراین، این گیرنده ها به عنوان یک فن آوری امیدوار کننده برای کاربردهای IR-UWB که از لحاظ سیستمی، پیچیدگی کمتر و از لحاظ انرژی، مصرف کمتری دارند؛ در نظر گرفته می شوند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله گیرنده تک بیتی زیربهینه با پیچیدگی کم برای سیستم های UWB رادیویی ضربه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.