دانلود پروپوزال مکانیابی و همگام سازی در شبکه های حسگر بیسیم زیرآبی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر مکانیابی و همگام سازی همزمان در شبکه های حسگر بیسیم زیرآبی

عنوان انگلیسی :

A Study on Locating and Synchronizing Simultaneously in Underwater Wireless Sensor Networks (UWSN)

رشته های مرتبط :

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مکانیابی و همگام سازی، در محیط های زیرآب همواره به دلیل تاخیر انتشار بالا، خطای اندازه گیری زمانی و تحرک گره، امری چالش برانگیز بوده است. اگرچه مکانیابی و همگام سازی وابسته به یکدیگر بوده و فرآیند مشابهی دارند، معمولا به صورت جداگانه انجام می گیرند. زیرساخت های اقیانوسی مانند نیروگاه های دریایی، همواره به دلیل مزایای بالقوه منابع دریایی، مورد توجه بوده اند. همچنین، نظارت دقیق بر محیط های دریایی موضوعی بسیار پراهمیت شده تا بتوان با وقایع و بحران های غیرمنتظره دریایی همچون افزایش دمای آب، نشت نفت و غیره مقابله کرد. با توجه به این رویه، اخیرا بسیاری از محققین دانشگاهی و صنعتی به مطالعه روی UWSN (شبکه های حسگر بیسیم زیر آبی) روی آورده اند. به واسطه UWSN می توان، معماری ها و اکوسیستم های دریایی را از راه دور، نظارت و کنترل کرد. با این حال، UWSN به دلیل ماهیت کانال های ارتباطی زیرآبی و مواردی چون تاخیر انتشار طولانی و یک سری خطاها، با چالشهای بزرگی مواجه می باشد. همچنین، حرکت ثابت سنسورهای زیرآبی باید در طراحی پروتکل های شبکه، مدنظر قرار گیرد. بنابراین استفاده مستقیم از مکانیزم های ارتباطی زمینی در محیط های دریایی، امری غیرممکن می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی روش های مکانیابی و سنکرون سازی همزمان با استفاده از UWSNها پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه روش های تحقیق و ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. UWSN یکی از موضوعات جدیدی است که توجه طیف وسیعی از پژوهشگران داخلی و خارجی در حوزه های دانشگاهی و صنعتی را به خود معطوف ساخته است و در نتیجه مقالات زیادی در این زمینه انتشار یافته اند. در نگارش این پروپوزال نیز از منابع مختلف فارسی و انگلیسی استفاده شده و در نتیجه محصول مناسبی برای تحقیق روی موضوعات مشابه می باشد. دانشجویان و پژوهشگران نیز می توانند با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی بیشتر با مفاهیم ارائه شده، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود برگزینند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

شبکه حسگر بی سیم زیرآبی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مکانیابی و همگام سازی در شبکه های حسگر بیسیم زیرآبی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.