دانلود پروپوزال نقش سازمان یادگیرنده و فرهنگ سازمانی در شاخص های خلاقیت سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش سازمان یادگیرنده و فرهنگ سازمانی در شاخص های خلاقیت سازمانی در مدیران

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of the Learning Organization and Organizational Culture in Organizational Creativity Indicators in Managers

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در مدیریت کسب و کار، سازمان یادگیرنده، شرکتی است که فرآیندهای یادگیری در اعضای خود را تسهیل بخشیده و به طور مستمر در خود تحول ایجاد می کند. این مفهوم برای اولین بار توسط پیتر سنج و همکارانش معرفی شد. سازمان های یادگیرنده، در نتیجه فشارهای پیش روی سازمان های مدرن شکل می گیرند و آنها را قادر می سازند تا رقابت خود را در محیط های تجاری حفظ نمایند.

به بیان دیگر، سازمانی که دانش و نوآوری را سریعا در راستای بقا و رشد در محیط های به سرعت در حال تغییر، اکتساب می کند. این سازمان ها (1) فرهنگی ایجاد می کنند که مشوق و پشتیبان یادگیری مستمر کارکنان، تفکر انتقادی، و ریسک پذیری با ارائه ایده های جدید می باشد، (2) اشتباهات را پذیرفته و به مشارکت کارکنان، ارزش می دهد، (3) از تجربه و آزمایش، درس یاد می گیرد، و (4) دانش های جدید را مانند بذری در تمام فعالیت های روزانه سازمان می پراکند.

این پروپوزال نیز به بررسی نقش اینگونه سازمان ها در خلاقیت مدیران و کارکنان پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جنبه های نوآورانه، پرسش های تحقیق و روش تحقیق در این اثر رعایت شده اند. با توجه به اهمیت پروپوزال نویسی در دوره کارشناسی ارشد، این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری ساختارهای استاندارد یک پروپوزال باشد. همچنین مطالعه این محصول برای کسب ایده های جدید مشابه با همین موضوع، برای پژوهشگران و علاقه مندان توصیه می گردد.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

سازمان یادگیرنده


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش سازمان یادگیرنده و فرهنگ سازمانی در شاخص های خلاقیت سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi