دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های یادگیری سازمانی و کارآفرینی در شرکت ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های یادگیری سازمانی و کارآفرینی در شرکت ها (مطالعه موردی: شرکت نورد و لوله صفا)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Organizational Learning and Entrepreneurship Indices in Firms (Case Study: SAFA Rolling and Pipe Mills CO.)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت کارآفرینی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

شرکت ها باید استراتژی های سازمانی خود را به طور مستمر برای ترویج و ارتقای رشد و پایداری سازمانی و نیز توسعه مزایای رقابتی، به کار گیرند. بنابراین، کارآفرینی به عنوان گزینه مناسبی برای شرکت ها در راستای نیل به نتایج هدف قرار داده شده به عنوان یک منبع مزیت رقابتی، شناخته شده است. تحقیقات کارآفرینی به درک مشخصه های کارآفرین و محیط اجتماعی و اقتصادی که منجر به ظهور آن می گردد، کمک می کند. از سال های دهه 1980، تحقیقات کارآفرینی، تمرکز خود را فرآیندها و رویه ها و سپس به گرایشات و جهت گیری های کارآفرینی تغییر دادند. بر اساس مطالعات انجام گرفته، جهت گیری کارآفرینی (EO) یک سری فرآیندها و شیوه های تصمیم گیری را نمایان می کنند که در عمل مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در تحقیقات مشخص شده که این جهت گیری ها از سطح فردی به سطح سازمانی گرایش یافته اند. با این اوصاف ادعا شده که پنج بعد (نوآوری، اقدام پذیری، ریسک پذیری، استقلال و رقابت پذیری) منعکس کننده EO در سازمان ها هستند. این پنج بعد می توانند در زمان های متفاوت و بسته به تغییرات احتمالی محیطی اتفاق بیافتند. با این حال در مواجهه با فرصت ها و چالش های مختلف، ممکن است برخی از این ابعاد ظاهر نگردند. برای اینکه یک سازمان را با عنوان کارآفرین مدنظر قرار دهیم، ضرورتا لازم نیست که هر پنج بعد در آن وجود داشته باشند. در مطالعات انجام گرفته در زمینه کارآفرینی سازمانی، متغیرهای دیگری چون عملکرد و یادگیری سازمانی، گرایشات بازاری، نوآوری و متغیرهای تشکیل دهنده آنها، مدنظر قرار گرفته اند.

این پروپوزال نیز با تمرکز بر این موضوع به بررسی این متغیرها در قالب یک مدل مفهومی جامع پرداخته و از یک سری ابزارهای پژوهشی نیز برای جمع آوری و تحلیل داده ها استفاده کرده است. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدید برای پژوهشگران فعال در زمینه مدیریت رفتار سازمانی باشد. همچنین دانشجویان نیز می توانند با مطالعه آن، آشنایی بیشتری با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال یافته، و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

یادگیری سازمانی و کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های یادگیری سازمانی و کارآفرینی در شرکت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi