دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط رویکردهای زنجیره تامین ناب و عملکرد

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط رویکردهای زنجیره تامین ناب و عملکرد (مطالعه موردی: شرکت خودروسازی سایپا)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Lean Supply Chain Approaches and Performance (Case Study: SAIPA Automaker Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت زنجیره تامین؛ مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

جهت بهبود قابلیت های رقابتی، یک شرکت نه تنها می تواند از منابع داخلی بلکه همچنین از شریکان زنجیره تامین خود، بهره بگیرد. یکی از روش های انجام چنین کاری برای یک شرکت، بکار گیری یک استراتژی زنجیره تامین ناب می باشد. این پروپوزال به بررسی ارتباط بین استراتژی های زنجیره تامین ناب و عملکرد و بهره وری پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در صنعت خودروسازی انجام داده است.

در حال حاضر، بازارها شاهد تغییرات بسیاری، مانند رقابت شدید، نوآوری سریع، پیشرفت در فنآوری تولید و اطلاعات و توجه به مشتریان هستند. عدم قطعیت مرتبط با شرایط بازاری متلاطم و تقاضای مشتری، نیاز به بکارگیری استراتژی های رقابتی را تشدید کرده است، استراتژی هایی که توانایی شرکت های سازنده را در پاسخ کارآمد و موثر برای داشتن یک مدیریت پویا و تعاملی افزایش می دهند. این واقعیت ها، سازندگان را ترغیب به جستجوی روش های پیشرفته زنجیره تامین (SC) کرده است که انتقال محصولات کیفیت بالا در یک چارچوب زمانی کوتاه و افزایش رقابت پذیری آنها را ممکن می سازد. بهبود بازده و اثربخشی SC، چالش اصلی شرکت های تولیدی با هدف حذف و بهبود رقابت پذیری آنها می باشد. مدیریت ناب را می توان در مدیریت زنجیره تامین (SCM) جهت کاهش هزینه، زمان تحویل و بهبود اثربخشی SC ها، بکار گرفت. مدیریت ناب بیش از پیش به عنوان روشی برای مدیریت SC مورد استفاده قرار گرفته است و می تواند به یک فلسفه درازمدت برای هدایت شرکت ها در جهت عملکردی جامع تر، تبدیل شود. در حال حاضر، پیاده سازی رویکرد SC ناب، به روندی در بازار جهانی تبدیل شده است و یکی از عمده استراتژی هایی است که توسط شرکت های تولیدی، بکار گرفته می شود.

این پروپوزال نیز با تمرکز بر این بحث، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. این ساختارها شامل بیان مساله، ضرورت انجام پژوهش، اهداف و فرضیات، مدل مفهومی پژوهش و .. می باشند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزاری مناسب جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها بوده و امید می رود تا زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی در این زمینه مطالعاتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

زنجیره تامین ناب و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط رویکردهای زنجیره تامین ناب و عملکرد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi