دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های تولید ناب روی بهبود عملکرد تجاری

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های تولید ناب روی بهبود عملکرد تجاری (مطالعه موردی: شرکت های تولیدی در گیلان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Effect of Lean Manufacturing Frameworks on Improving Business Performance (Case Study: Manufacturing Companies in Guilan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت بازرگانی؛ مدیریت کسب و کار

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تولید ناب (Lean Manufacturing) یکی از ابزارهای بهبود است که می توان برای دستیابی به برتری تجاری از آن استفاده کرد. مفهوم “ناب” در سال های دهه 1980، توسط یک گروه تحقیقاتی در ژاپن معرفی شد. ناب به عنوان فلسفه تولیدی تشریح شده که مجموعه ای از اصول، ابزارها و تکنیک ها را با فرآیندهای تجاری ادغام می کند تا زمان، منابع انسانی، دارایی ها و بهره وری را بهینه سازی کرده و در عین حال، سطح کیفی محصولات و خدمات برای مشتریان را بهبود بخشد. به منظور ایجاد پایه های تولید ناب، تغییرات سازمانی چشم گیری باید درون یک سازمان اتفاق بیافتد. در دنیای شدیدا رقابتی امروزه، بسیاری از شرکت ها در تلاش هستند تا عملکرد تجاری خود را مخصوصا در زمینه حفظ رضایت مشتریان، بهبود بخشند. آنها روش های مختلفی را برای نیل به عملکردی بهینه، به کار می گیرند. در راستای بهبود کارایی و اثربخشی، بسیاری از شرکت ها روی بهبود مدیریت عملکرد تمرکز کرده اند، و در این راستا، مدیران و رهبران در تلاشند تا راه های بهتری را برای به حداقل رسانی هزینه ها پیدا کنند. یک راه برای این کار، به حداقل رسانی ضایعات در فرآیندهای تولیدی و تمرکز بر فرآیندهایی است که ارزش افزوده ای را برای مشتریان به ارمغان می آورند. چنین استراتژی هایی برای داشتن فرآیندهای تولید کارآمدتر، غالبا تولید ناب نامیده می شود. هدف تولید ناب، حذف ضایعات و ایجاد فرآیندهای تولید کارآمدتر و پربازده تر می باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. بهبود فرآیندهای تولید جزو مباحثی بوده که در چند سال اخیر، توجهات زیادی را از جانب محققین به خود جلب کرده است و در نتیجه مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به معتبرترین آنها اشاره شده است. دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت کسب و کار می توانند با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی، ایده های جدیدی را نیز از آن برای پروپوزال دانشگاهی خود استخراج نمایند.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

تولید ناب


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های تولید ناب روی بهبود عملکرد تجاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.