دانلود پروپوزال نقش مدیریت دانش و برنامه ریزی استراتژیک در بهبود عملکرد و توانمندسازی کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مدیریت دانش و برنامه ریزی استراتژیک در بهبود عملکرد و توانمندسازی کارکنان

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Knowledge Management and Strategic Planning in Improving Employee Performance and Empowerment

رشته مرتبط

  مدیریت دانش؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، مدیریت دانش (KM)، به یکی از بحث های عمده در مقالات، بحث ها و برنامه ریزی های مدیریتی و تعدادی از فعالیت های مرتبط تبدیل شده است. روش های بسیاری برای بررسی KM وجود دارد. دانش را می توان به صورت اطلاعاتی که پر از توانایی ها، عقاید، و دیدگاه و ارزش ها هستند، تعریف نمود. دانش به صورت یک منبع پراکنده و گسترده برای موفقیت سازمانی، در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن، بخوبی تایید شده است که سازمان ها می توانند فرآیندهای بسیاری برای استفاده از دانش برای بهبود عملکردشان، توسعه دهند. به بیان دیگر، باید تلاش هایی برای ارزیابی موفق مشارکت های دانش صورت گیرد. مدیریت دانش در مقالات مربوطه می تواند یک امر مدیریتی اساسی و بحرانی و یک پیوند کلیدی بین مقالات مرتبط باشد. مدیریت دانش با خلق و توسعه دانش در سازمان ها با هدف رسیدن به فراتر از آرمان ها، ارتباط دارد. این امر، سیستم های مربوط به خلق و نگهداری از منابع دانش، آموزش و یادگیری سازمانی را ملزم می کند. از این جهت، سازمان های موفق باید دانش را به عنوان یک دارایی و جهت توسعه ارزش ها، بکار بگیرند. پژوهشگران بر این باورند که دانش یکی از مهمترین منابع برای سازمان ها و شرکت ها برای دستیابی به مزیت های رقابتی است و دینامیکی است که نیاز به مدیریت دقیق دارد. این ابزار، فرآیندی است که سازمان ها را قادر به تدوین و فرموله کردن روش هایی جهت تشخیص و حفظ دارایی های دانش در سازمان می کند، دارایی هایی که از پرسنل های بخش های مختلف، بدست آمده اند.

امروزه، منبع اصلی مزیت رقابتی سازمان ها، بهره گیری از منابع انسانی کارآمد، قابل و مشارکت آنها و فواصل بین جوامع از نظر دانش و سهل انگاری، نه فقر یا ثروت، می باشد، بنابراین دانش و کیفیت منابع و نیروی انسانی، به عنوان مهمترین و ارزشمندترین سرمایه و منبع سازمان، نقش عمده ای در توسعه پایدار جامعه دارد. توانمندسازی پرسنل (کارکنان)، یکی از موثرترین روش ها برای افزایش بهره وری کارکنان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و قابلیت های فردی و گروهی برای رسیدن به اهداف سازمانی می باشد. توانمندسازی به معنای آزادی دادن به کارکنان برای انجام وظایف محول شده می باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم به بررسی نقش مدیریت دانش و برنامه ریزی استراتژیک در افزایش عملکرد و توانمندسازی کارکنان پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند و در نتیجه مطالعه آن می تواند بهترین ابزار برای آشنایی با ساختارهای پروپوزال نویسی باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و توانمندسازی


نقد و بررسی‌ها

  1. میرافغان تابان

    با سلام درود
    بنده نیز علاقه دارم بیشتر راجع به این موضوع تحقیق کنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi