دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی در سازمان های دانش محور

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی در سازمان های دانش محور (مطالعه موردی: معلمان دوره متوسط در هرمزگان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Knowledge Management Frameworks and Social Capital in Knowledge-based Organizations (Case Study: Middle School Teachers in Hormozgan)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش؛ مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، هدف اصلی مدیریت دانش، افزایش انگیزه فردی در راستای نیل به اهداف کاربردی، علمی و راهبردی و کسب مزیت رقابتی می باشد. در صورتی که یک سازمان قادر به افزایش تعاملات موثر بین کارکنان، گروه ها و واحدهای سازمانی اش باشد، خواهد توانست دانش جدیدی را در سازمان خلق کرده و میان افراد به اشتراک بگذارد. مدیران موفق همیشه ویژگی های فکری خود را تشخیص داده و در سازمان مورد استفاده قرار می دهند. با این حال، این اقدامات غالبا به طور غیرسیستماتیک و غیرساختاری انجام می گیرد، بنابراین، امروزه توجهات زیادی به نقش سرمایه اجتماعی در فرآیندهای یادگیری و مدیریت دانش معطوف شده و مدیران این سرمایه را به عنوان محور اصلی مدیریت خود در سازمان ها شناخته اند. دانش در قالب تفکرات و اقدامات افراد درون یک سازمان خلق شده و عمدتا در قالب فرآیندهای اجتماعی سازمان نمود می یابد، و این سرمایه اجتماعی غالبا به عنوان منبعی برای تسهیل روابط میان افراد قلمداد می گردد. این منبع شامل نهادها، هنجارها، اعتماد، مشارکت، آگاهی و بسیاری موارد دیگر می باشد که غالب بر روابط و تعاملات میان افراد بوده و می تواند خروجی های متفاوتی را در پی داشته باشد و منجر به بهبود عملکرد اعضای یک سازمان گردد. سازمان های آموزشی نیز به لحاظ وسعت و تنوع سرمایه فکری که دارند، گسترده ترین نهاد اجتماعی رسمی قلمداد شده و باید رهبر و پیشگام این عرصه باشند. افراد تحصیل کرده، ماموریت های مختلفی را در راستای مسیر تکامل دارند و این ماموریت ها در واقع نوعی پاسخ به محیط می باشد.

در همین راستا، این پروپوزال نیز با رعایت کلیه ساختارهای یک پروپوزال، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد آماده شده است. مطالعه این پژوهش می تواند ایده های جدیدی را در ذهن مخاطب ایجاد کرده و ابزار مناسبی برای انتخاب موضوعی مناسب و مشابه در همین زمینه مطالعاتی باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری چارچوب های پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد باشد.

این پروپوزال در قالب یک فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه می توانید بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی در سازمان های دانش محور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi