دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های مدیریت دانش با شاخص های سلامت سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های مدیریت دانش با شاخص های سلامت سازمانی (مطالعه موردی: پرسنل شرکت سایپا در کاشان)

عنوان انگلیسی

A Study on Relationship between Knowledge Management Frameworks and Organizational Health Indicators (Case Study: SAIPA Company Personnel in Kashan)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش؛ مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

استفاده از دانش های جدید، به منظور افزایش و بهبود توانایی و خلق یک محیط سازمانی سالم در همه ارگان ها ضروری است، و اکتساب دانش مستلزم حضور یک مدیریت دانش محور در سازمان ها می باشد. در واقع، مدیریت دانش محور، به عنوان روشی برای توانمندسازی کارکنان و افزایش بهره وری و اثربخشی و سلامت سازمانی در نظر گرفته می شود. این پروپوزال نیز با هدف بررسی ارتباط میان مدیریت دانش و سلامت سازمانی در میان پرسنل شرکت سایپا در کاشان انجام گرفته شده است.

سازمان ها برای بقا باید مداوماً تحت تحول و تغییرات باشند؛ تحولات باید بر اساس جمع آوری داده های مناسب از محیط های داخلی و خارجی بوده و آنها را تبدیل به دانش کند؛ دانش نیز به عنوان تنها منبع سازمان ها تلقی می گردد که استفاده از آن، نه تنها موجب کاهش ارزش آن نمی گردد، بلکه موجب افزایش روزافزون ارزش آن در سازمان می شود. همچنین، دانش به عنوان ابزاری قدرتمند می تواند تغییرات شگرفی در جهان ایجاد کرده و نوآوری ها را ممکن سازد. تبدیل دانش ضمنی به دانش صریح، به عنوان یکی از اهداف کلیدی مدیریت دانش تلقی می گردد. در همین راستا، تبدیل دانش ضمنی به دانش صریح، از اهمیت بالایی برای سازمان ها برخوردار است. در این راستا، مدیران میانی، نقش مهمی را ایفا می کنند. آنها دانش ضمنی کارکنان عملیاتی و مدیران ارشد اجرایی را ترکیب کرده و در قالب دانشی صریح ارائه می دهند. بنابراین، بسیاری از سازمان ها به دنبال دستیابی به منافع مدیریت دانش با تمرکز بر سرمایه گذاری های گسترده در زمینه فناوری اطلاعات می باشند.

دانش، مرکز ارزش آفرینی در سازمان های امروزه می باشد. قدرت دانش در قالب سرمایه راهبردی هر سازمانی، مهمترین مزیت رقابتی سازمان ها محسوب می شود. موفقیت در استفاده از روش های مدیریتی و تکنولوژی هایی چون مدیریت دانش، خلق پلی قوی بین این روش ها و سلامت سازمانی و نیز روش حیات در هر جامعه و سیستم اجتماعی را تشریح می دهد. بنابراین سازمان ها به دلیل دینامیک های محیطی که وجود دارد، باید خود را با تحولات محیطی وفق داده و مدیران نیز از دانش به روز، حداکثر استفاده را ببرند. این موضوع را می توان نتیجه ای از یک فرهنگ سازمانی و سلامت سازمانی مثبت در نظر گرفت.

این پروپوزال نیز با هدف قرار دادن موضوعات فوق الذکر، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده، و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز به طور کامل در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارهای پروپوزال نویسی برای دانشجویان بوده و مهمتر از آن نیز، الهام بخش موضوعات پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده در این زمینه گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و سلامت سازمانی


نقد و بررسی‌ها

  1. غلام محمد حکیمی

    یک روش کاملاً دقیق وبجا است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi