دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مدیریت دانش در بهبود عملکرد پرسنل از طریق مدل Achieve

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش مدیریت دانش در بهبود عملکرد پرسنل از طریق مدل Achieve (مطالعه موردی: کارکنان بانک صادرات در استان آذربایجان غربی)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Knowledge Management in Improving Personnel Performance through Achieve Model (Case Study: Bank Saderat Employees in West Azerbaijan Province)

رشته های مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در جهان رقابتی امروز، دانش و اطلاعات را می توان اصلی ترین و پایه ای ترین مولفه ای در نظر گرفت که تمامی سازمان های هوشمند در پی آن هستند و تلاش می کنن تا آن را گسترش دهند. تکنولوژی در گذشته، سهم زیادی در سازمان های بزرگ نداشت، در حالی که سازمان های امروزی، بر پایه این فناوری ها بنا نهاده شده اند و سعی دارند تا به درستی این منابع را استخراج کرده و نهایتا آن را کنترل و بهره برداری نمایند تا بهره وری و بازدهی بهتری را از خود به نمایش بگذارند. به واسطه این دانش می توان تحولات سازمانی عمده ای را ایجاد کرده و به نوآوری دست یافت. در زمینه ایجاد مزیت رقابتی نیز، دانش حرف اول و آخر را می زند و از طرفی نیز، موتوری قوی در زمینه تولید می باشد. البته لازم به ذکر است که دانش در کنار نیروی انسانی فعال، اهمیت می یابد.

در این پروپوزال به بررسی این موضوع پرداخته شده که مدیریت دانش، چه تاثیراتی می تواند روی بهبود عملکرد و بازدهی منابع انسانی داشته باشند و در این راستا، کارکنان بانک صادرات در استان آذربایجان غربی نیز به عنوان مطالعه موردی، بررسی شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه و آشنایی با این ساختارها می تواند بهترین روش برای دانشجویان باشد تا برای نگارش پروپوزال نهایی خود آماده گردند. همچنین با توجه به جامعیت این موضوع می توان ایده های پژوهشی بسیاری را از آن استخراج نموده و در پژوهش های آینده مورد استفاده قرار داد.

در ادامه، فایل مقاله بیس مربوط به این پروپوزال، قرار داده شده است:


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مدیریت دانش در بهبود عملکرد پرسنل از طریق مدل Achieve”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.