دانلود پروپوزال نقش چارچوب های مدیریت دانش در بهبود نوآوری سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های مدیریت دانش در بهبود نوآوری سازمانی (مطالعه موردی: سازمان تامین اجتماعی در گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Knowledge Management Frameworks in Improving Organizational Innovation (Case Study: Social Security Organization in Guilan)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در دنیای کسب و کار شدیدا در حال تغییر امروزی، نوآوری به یکی از اصلی ترین پایه های هر سازمانی تبدیل شده است. ماهیت رشد اقتصادی جهانی نیز به موازات تغییر سریع نوآوری در حال تغییر می باشد و این تغییر به واسطه رشد سریع تکنولوژی، و افزایش نرخ توسعه محصولات جدید امکان پذیر شده است. سازمان ها باید اطمینان حاصل کنند که استراتژی های تجاری شام برای ایجاد و حفظ مزایای رقابتی، نوآورانه می باشد. نوآوری نیز روز به روز به دلیل تغییر نیازهای مشتریان، افزایش فشار رقابتی و رشد سریع تکنولوژی، پیچیده تر می گردد. پیچیدگی نوآوری نیز به موازات افزایش دانش موجود در سازمان ها در قالب پایه ای اساسی افزایش می یابد. این مولفه شدیدا وابسته به در دسترس بودن دانش بوده و بنابراین پیچیدگی ایجاد شده به واسطه غنی بودن دانش باید به درسی تضمین و مدیریت گردد. در همین راستا، نوآوری نقشی کلیدی در ارائه محصولات و کالاهای منحصر به فرد ایفا کرده و ارزش هایی را ایجاد می کند که باید برای مقابله با موانع موجود از آنها استفاده کرد. ما دریافته ایم که یادگیری سازمانی با مدیریت دانش ادغام شده و ارتباط میان آنها زیاد هم واضح و آشکار نیست. هدف این پژوهش نیز بررسی شکاف های نظری موجود در مقالات مرتبط در این زمینه و نیز بررسی روابط فوق الذکر می باشد. برخی محققین این رابطه را با در نظر گرفتن جنبه های مختلف مرتبط با یادگیری سازمانی مانند تعهد به یادگیری، و ذهن آگاهی مورد بررسی قرار داده اند. در قسمت بیان مساله این پژوهش به بررسی تاثیر مدیریت دانش بر نوآوری سازمانی به صورت مستقیم و نیز به واسطه نقش واسط یادگیری سازمانی پرداخته شده است.

این پروپوزال به تفضیل به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. موضوعات مطرح شده در این پروپوزال جزو موضوعات داغ پژوهشی بوده و مقالات داخلی و خارجی زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به مرتبط ترین آنها اشاره شده است. در قسمت بیان مساله به جنبه های معلوم و مجهول مرتبط با موضوع پرداخته شده و در ادامه نیز، اهمیت و ضرورت انجام تحقیق بیان شده که شامل اختلاف نظرات و شکاف های مطالعاتی موجود می باشد، همچنین دلالت های نظری و عملی تحقیق نیز بیان شده و متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی مورد بررسی قرار گرفته است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند و در نتیجه می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین، مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای دانشجویان در این رشته تحصیلی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:


نقد و بررسی‌ها

  1. عبدالله

    عالی است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi