دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش چارچوب های مدیریت دانش در بهبود کارآفرینی سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های مدیریت دانش در بهبود کارآفرینی سازمانی (مطالعه موردی: شرکت ایران خودرو)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Knowledge Management Frameworks in Improving Organizational Entrepreneurship (Case Study: Iran Khodro Co.)

رشته مرتبط

  مدیریت دانش؛ مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت دانش می تواند پایه و اساس تجربه متخصیص در یک سازمان باشد. این شاخص می تواند قابلیت های جدیدی را در یک تیم ایجاد کرده، و عملکرد و نوآوری را در آن افزایش دهد. اشاعه دانش و اطلاعات، در بخش های مختلف سازمانی کاری سهل بوده و می تواند اطلاعات و دانش را در فرآیندهای روزانه سازمان وارد نماید. پژوهشگران اشاره کرده اند که مدیریت دانش، یکی از مهمترین فاکتورها برای توسعه فرآیندهای کارآفرینی در هر سازمانی می باشد. اگرچه در گذشته، مشخصه های فیزیکی به عنوان فاکتوری خاص تلقی می شدند، برخی فاکتورها مانند جهانی سازی، نیازهای مختلف مشتریان، فشار شدید از طرف رقبا، انتقال شدید فناوری اطلاعات و ارتباطات منجر به خلق تعریف جدیدی از دانش در قالب عامل راهبردی موفقیت در سازمان ها شده است. از سوی دیگر برخی از سازمان ها، اقداماتی را در راستای شناسایی توانایی های خلاقانه افراد پیاده سازی کرده اند که این موضوع منجر به کسب مزیت رقابتی در آنها شده است. جنبه های مبتنی بر دانش، منابع را در قالب مشخصه های اصلی سازمان ها در نظر گرفته و منجر به رقابتی پایدار شده اند. پایه اقتصاد صنعتی در قالب بهره وری منابع نبر باعث تغییرات زیادی در سرمایه های سازمانی گردیده است. سازمان ها همچنین برای نیل به شرایط رقابتی بهتر، از قابلیت انتقال منابع استفاده می کنند. در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، یک سری شرایط اقتصادی و اجتماعی خاص وجود دارد که نه تنها منجر به تخصیص منابع انسانی و مالی زیاد برای اموری با بهره وری کم می گردد بلکه آنها را با چالش های تجاری جدیدی نیز روبرو می کند که نیازمند راه حل های اساسی هستند. در همین راستا، کسب و کارها با پذیرش و اتخاذ کارآفرینی سازمانی می تواند قدرت رقابتی بیشتری کسب نمایند.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها بوده و نیز می تواند الهام بخش ایده های پژوهشی جدیدی برای انتخاب موضوعات مشابه برای محققین و دانشجویان باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

  1. نادر

    بسیار خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi