دانلود پروپوزال ارتباط میان چارچوب های مدیریت دانش و عملکرد نوآورانه

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط میان چارچوب های مدیریت دانش و عملکرد نوآورانه (مطالعه موردی: کارکنان بانک مهر اقتصاد)

عنوان انگلیسی

Evaluation of Relationship Between Knowledge Management Frameworks and Innovative Performance (Case Study: Mehr Eqtesad Bank Staff)

رشته مرتبط

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

شرکت های مدرن از آنجایی که چالش های مرتبط با اقتصاد دانش بنیان را می پذیرند باید به سازمانی تبدیل شوند که مولد دانش و حافظ دانش باشند. از این رو، شرکت ها باید مستمرا روی قابلیت های خاص خود (مانند قابلیت های پویا) تمرکز کرده و رقابت پذیری خود را حفظ نمایند. محققین مدیریت دانش را به عنوان مدیریت سیستماتیک و صریح دانش حیاتی تعریف کرده و آن را با فرآیندهای مربوط به خلق، سازماندهی، انتشار و بهره برداری از دانش مرتبط دانسته اند. از دیدگاه عملی، شرکت ها اگر به دنبال حفظ مزیت های رقابتی خود هستند باید اهمیت مدیریت دانش را درک کنند. در عصر اقتصاد دانش بنیان، انتظار می رود که منابع و شایستگی ها به فاکتورهایی حیاتی برای سازمان ها در راستای بقا در محیطی رقابتی و پویا تبدیل گردند. می توان اظهار داشت که دانش می تواند به جایگزین مهمی برای تجهیزات، سرمایه، مواد و نیروی کار در یک سازمان تبدیل گردد. در رویکرد قابلیت های پویا که ریشه در دیدگاه مبتنی بر منابع شرکت ها دارد، نقش مهم مدیریت استراتژیک، موضوعی غیرقابل انکار می باشد. در میان اهداف مدیریتی دخیل در این رویکرد، مدیریت منابع دانش شرکت با توجه به نوآوری شرکت، توجهات محققین زیادی را در طول چند دهه گذشته به خود معطوف ساخته است. در همین راستا، بسیاری از مقالات مرتبط با نوآوری و مدیریت استراتژیک، دانش را در مرکز توجه خود قرار داده اند. در مقالات مرتبط با نوآوری، دانش در قالب عنصری از فرآیندهای نوترکیب برای خلق نوآوری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. دانش یک ارزش ذاتی دارد که باید مدیریت شده، توسعه یافته و مورد استفاده قرار گیرد. دانش را می توان به عنوان یک دارایی در نظر گرفت و در همین راستا پرسش هایی برای مدیریت ایجاد می گردد که این دارایی، چه زمانی، به چه میزان و چگونه سرمایه گذاری گردد. این عنصر به عنوان یک دارایی نامشهود و ناملموس ضروری برای هر سازمانی باید دقیقا مدیریت و کنترل شود.

در همین راستا، این پروپوزال نیز به بررسی اجمالی این مفهوم پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند الهام بخش ایده های پژوهشی جدیدی برای پژوهشگران علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و عملکرد نوآورانه


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط میان چارچوب های مدیریت دانش و عملکرد نوآورانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi