دانلود پروپوزال ارتباط مدیریت دانش و سطح کارآفرینی بین مدیران باشگاه های ورزشی

عنوان فارسی

بررسی ارتباط مدیریت دانش و سطح کارآفرینی بین مدیران باشگاه های ورزشی در تهران

عنوان انگلیسی

Investigating the relationship between knowledge management and entrepreneurship level among sport club managers in Tehran

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش؛ مدیریت کارآفرینی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در جهان رقابتی امروزی، سازمان ها می توانند به مزیت رقابتی برسند که این از کارآفرینی با فراهم کردن ابزار لازم پشتیبانی می کند. یکی از مهمترین ابزارها برای توسعه کارآفرینی که در مطالعات قبلی نادیده گرفته شده است، مدیریت دانش سازمانی است. هدف این پروپوزال نیز تشریح بیشتر نقش و اهمیت مدیریت دانش در کارآفرینی ورزش در سازمان های ورزشی می باشد.

در دو دهه گذشته، مدیران شاهد یک دوره تغییرات جهانی کلان مانند افزایش رقابت، رقابت جهانی، زمان عرضه کوتاه تر محصولات، افزایش انتظارات مشتری و توانایی کم برای افزایش قیمت ها حتی در محصولات دارای تقاضای زیاد، بوده اند. این تغییرات ریشه در بالا گرفتن اقتصاد جهانی، کسب و کار جهانی و گرایش از یک جامعه صنعتی به عصر متمرکز بر اطلاعات دارند. بنابراین، دانش به یک دارایی و ظرفیت اساسی تبدیل شده است و برای دانستن نحوه بکارگیری منابع دانش مختلف و مدیریت آنها برای بقا در جهان رقابتی امروزی مهم است. عبارت «دانش همان قدرت» بوسیله عبارت «اشتراک دانش همان قدرت است» در عصر هوشمندی و نبوغ تکمیل شده است، زیرا دانش جایگزین دارایی های فیزیکی و مالی شده است. اهمیت این حقیقت که سازمان ها نیاز به فعالیت های کارآفرینی بیشتری دارند، رو به افزایش است و به عقیده پژوهشگران تحت تاثیر عواملی همچون افزایش سریع رقیبان جدید، حس بی اعتمادی به شیوه های مدیریت سنتی در سازمان ها و رفتن بهترین نیروی کار از سازمان برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی خود قرار می گیرد. محققین، کارآفرینی را به صورت اکتشاف، ارزیابی و بهره گیری از فرصت ها تعریف می کند. به این ترتیب، پردازش ایده به معنای بیان تفکر، نبوغ و تخیل برای نوآوری درون سازمان می باشد. از آنجایی که همه ایده های تولید شده برای یک سازمان ارزشمند نیستند، سازمان ها امکان پذیری ایده ها را ارزیابی می کنند. کشف فرصت یا ارزیابی ایده ها، فرآیندی است که از طریق آن ارزش ایده ها تعیین می شوند. در حقیقت، اکتشاف فرصت، تعیین می کند که آیا یک ایده می تواند یک فرصت تجاری باشد یا خیر. هنگامی که ایده به عنوان یک فرصت شناسایی شود، توسط سازمان در محصولات، خدمات و فرآیندها استفاده می شود.

این پروپوزال نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای عمده یک پروپوزال از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و بیان جنبه های نوآورانه، در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی بوده و ایده های مطالعاتی جدیدی را برای اهداف دانشگاهی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و سطح کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط مدیریت دانش و سطح کارآفرینی بین مدیران باشگاه های ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi