دانلود پروپوزال نقش مدیریت دانش و خلاقیت سازمانی در سازمان های دانش بنیان

عنوان فارسی :

ارزیابی نقش مدیریت دانش و خلاقیت سازمانی در سازمان های دانش بنیان

عنوان انگلیسی :

Assessing the Role of Knowledge Management and Organizational Creativity in Knowledge Based Organizations

رشته های مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

رویکردهای مدیریت دانش و خلاقیت، ابزارها و فاکتورهای بسیار مهمی برای شرکت ها در رویارویی با محیط های پویا و آشفته می باشند. دانش و خلاقیت در واقع، ابزار مفیدی برای مدیران است تا بتوانند در شرایط پیچیده و نامشخص، تصمیم گیری نمایند. دانش می تواند موجب خلق ارزش اقتصادی گردد، چرا که ابزار مناسبی برای حل مسائل در زمان بحران بوده و راه های مفیدی را پیش روی سازمان ها در راستای نیل به اهداف و بهبود عملکرد قرار می دهد. با این حال، سازمان ها در زمان مواجهه با مسائل جدید، باید گام را فراتر از نقشه های دانش موجود قرار دهند و مسیرهای جدیدی را برای یافتن راه حل های نوین امتحان نمایند. اینجاست که بحث خلاقیت پیش می آید. چرا که خلاقیت، ابزار مکمل و هم افزایی برای حل مسائل جدید می باشد.

در اقتصاد مدرن، استفاده از ظرفیت های مدیریت دانش به روشی موثر و کارآمد، عنصر اساسی به منظور دستیابی به مزیت رقابتی پایدار محسوب می گردد. یکی از دلایلی که می تواند تفاوت های بین عملکرد شرکتی را تشریح کند، روش صحیح مدیریت دانش است. محققین اذعان کرده اند که سازمان ها به سه دلیل از دانش استفاده می کنند: (1) تصمیم گیری استراتژیک، (2) طراحی و فروش محصولات و (3) بهرود کیفیت ارائه خدمات. شرکت ها از این ابزار برای انجام طیف وسیعی از وظایف از جمله عملیاتی و تصمیم گیری راهبردی استفاده می کنند. هر مدیری با هر سلسله مراتبی در هر سازمانی با هر اندازه ای، هر روزه تصمیمات زیادی را اتخاذ می کند که نهایتا می تواند نتایج نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. به منظور اتخاذ تصمیمات مناسب، دانش صحیحی باید در زمان مناسب در اختیار افراد مناسب قرار گیرد. با این حال برخی از این تصمیمات نیازمند دانشی سطحی هستند و برخی دیگر مستلزم دانشی عمیق به همراه خلاقیت می باشند.

هدف این پروپوزال نیز برجسته سازی مزایای مرتبط با دانش و خلاقیت است که به نوبه خود می توانند منجر به بهبود عملکرد گردند. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. شما دانشجوی گرامی با بهره گیری از این پروپوزال می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها یافته و نیز ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای اهداف دانشگاهی خود کشف نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت دانش و خلاقیت سازمانی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش مدیریت دانش و خلاقیت سازمانی در سازمان های دانش بنیان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.