دانلود پروپوزال مطالعه ای بر موضوع آدم ربایی در حقوق جزائی ایران و لبنان

عنوان فارسی

مطالعه ای مقایسه ای بر موضوع آدم ربایی در حقوق جزائی ایران و لبنان

عنوان انگلیسی

A comparative study on the issue of kidnapping in Iranian and Lebanese criminal law

رشته مرتبط :

  حقوق جزا و جرم شناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و عربی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

در حقوق کیفری، آدم ربایی، عبارت از جابجایی، انتقال مجرمانه و محدود سازی یک فرد برخلاف میل وی، می باشد. بنابراین، یک بزه و جرم ترکیبی است. همچنین می توان آنرا به صورت حبس کردن نادرست بوسیله آدم ربایی تعریف کرد که هر دوی آنها، جرایم جداگانه ای هستند که هنگامی که بطور همزمان برروی یک نفر ارتباط شوند، با هم ادغام می شوند و به یک جرم آدم ربایی در می آیند. عنصر آدم ربایی، معمولاً اما نه همیشه بوسیله جبر یا ترس انجام می شود. یعنی، مرتکب ممکن است از یک اسلحه استفاده کند تا قربانی را به زور وارد یک وسیله نقلیه کند، اما همچنان آدم ربایی محسوب می شود اگر قربانی را وسوسه کند و با اختیار به خودرو ببرند، برای مثال، با این باور که یک تاکسی است. آدم ربایی ممکن است برای درخواست باج به ازای آزاد کردن قربانی یا دیگر اهداف غیرقانونی، انجام شود. آدم ربایی می تواند بوسیله جراحت جسمی همراه باشد که این کار جرم را تا آدم ربایی شدید، بالا می برد. آدم ربایی یک کودک نیز به سرقت کودک معروف است و اینها گاهی طبقه بندی های حقوقی جداگانه ای دارند.

جرم آدم ربایی در قوانین ایران و به طور کلی در قوانین همه کشورهای جهان پیش بینی شده و مجازات های مختلفی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. در این پروپوزال به طور کامل به بررسی جایگاه این موضوع در قوانین ایران و لبنان پرداخته شده است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری و آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین مسیرهای پژوهشی آینده نیز در این تحقیق ارائه شده که می تواند گزینه مناسبی برای دانشجویان جهت یافتن موضوعات پژوهشی بیشتر برای اهداف دانشگاهی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

آدم ربایی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر موضوع آدم ربایی در حقوق جزائی ایران و لبنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi