دانلود پروپوزال ارتباط بین رضایت شغلی با چارچوب های مسئولیت پذیری کارکنان

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط بین رضایت شغلی با چارچوب های مسئولیت پذیری کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان بانک مرکزی ایران)

عنوان انگلیسی

Assessing the Relationship between Job Satisfaction and Employee Responsibility Frameworks (Case Study: IRB Staff)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

دستیابی به سطح بالای عملکرد و مسئولیت پذیری کارکنان، هدف اصلی برای بسیاری از سازمان ها محسوب می شود. رضایت کارکنان، دروازه موفقیت یک سازمان می باشد. علت آن است که کارکنانی که سطح بالاتری از رضایت از خود نشان می دهند، تمایل به تلاش بیشتر در شغل خود دارند و بنابراین این می تواند باعث عملکرد شغلی بهتر شود. بنابراین، برای اینکه یک سازمان به سطح بالاتر عملکرد دست یابد، یک زمینه کاری راضی کننده، لازم می باشد. رضایت شغلی، به صورت نگرش و احساس مثبت کارکنان در قبال شغل خود، تعریف شده است. احساسات و نگرش ها به دو دسته مثبت و منفی تقسیم می شوند. احساسات خوشآیند و نگرش های مثبت معمولاً نشان می دهند که کارکنان راضی هستند درحالی که احساسات منفی و ناخوشآیند عدم رضایت کارکنان را نشان می دهد. به بیان مختصر، رضایت شغلی مربوط است به اینکه کارکنان چه احساسی در مورد شغل دارند و به چه میزان ارزش شغل با نیازهای کارکنان همخوانی و همسویی دارد. محققین ادعا کرده اند که رضایت شغلی «ارزش انتظاری کلی برای سازمان دارای قسمت های رفتاری گسسته است که یک فرد در یک مدت زمان استاندارد، با خود به همراه دارد» . معمولاً کارکنان کسانی هستند که قادر به عملکرد بهتر هستند و اولویت بیشتری در استخدام شدن دارند. علت آن است که موفقیت سازمانی معمولاً براساس عملکرد سازمانی است که این به میزان زیادی به عملکرد تک تک کارکنان در شرکت بستگی دارد. کارکنان با کیفیت برای دستیابی به اهداف سازمانی (سطح بالای بهره وری) و برای حفظ سازمان در دستیابی به مزیت های رقابتی لازم می باشند. برای دستیابی به بهره وری زیاد در یک سازمان، ابتدا سازمان لازم است روش های قابل استفاده برای بهبود عملکرد کارکنان را کشف کند. تلاش زیادی لازم است تا کارکنان به عملکرد بالا در مشاغل خود دست یابند. هنگامی که کارکنان از شغل خود راضی باشند، معمولاً با انگیزه هستند، رغبت به تلاش بیشتر و تعهد بیشتر در کارشان پیدا می کنند. بنابراین، این باعث دستیابی به اهداف سازمان می شود. به بیان ساده، رضایت کارکنان نقش مهمی در موفقیت یک سازمان، بخصوص در دستیابی به سطح بالاتر عملکرد شغلی کارکنان، ایفا می کند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و به بررسی ارتباط رضایت شغلی با عملکرد و مسئولیت پذیری پرسنل پرداخته است. در این پروپوزال، یک مطالعه موردی نیز انجام گرفته و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. به همین دلیل مطالعه این محصول می تواند روش مناسبی برای دانشجویان در جهت آشنایی بیشتر با ساختارهای پروپوزال نویسی بوده و ایده های پژوهشی جدیدی را نیز در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

رضایت شغلی و مسئولیت پذیری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین رضایت شغلی با چارچوب های مسئولیت پذیری کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi