دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط تعهد شغلی با سطح خلاقیت کارکنان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط تعهد شغلی با سطح خلاقیت کارکنان (مطالعه موردی: مدیران دبیرستان ها در بوشهر)

عنوان انگلیسی :

A Study on Relationship between Job Commitment and the Level of Creativity of Employees (Case Study: High School headmasters in Bushehr)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در چندین سال گذشته، خلاقیت یکی از موضوعات پژوهشی محبوب در میان روانشناسان و پژوهشگران علم مدیریت بوده است. مطالعات در چند دهه گذشته به بررسی تاثیر فاکتورهای فردی و محیطی بر خلاقیت پرداخته اند. در جامعه امروز، ظهور اقتصاد دانش محور موجب اهمیت یافتن خلاقیت کارکنان شده که این مولفه، یکی از مهمترین دارایی های نامشهود یک شرکت برای نیل به مزیت رقابتی پایدار می باشد. با توجه به این واقعیت که سازمان یک سیستم اجتماعی است، بقای آن بستگی به رابطه قوی بین مولفه های تشکیل دهنده آن دارد. حضور منابع انسانی دارای تعهد شغلی بالا منجر به افزایش چشمگیر عملکرد سازمانی و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده سازمانی خواهد شد. در دنیای رقابتی امروز سازمان ها نمی توانند حضور خود را بدون نوآوری و خلاقیت پیش ببرند. علاوه بر این، منابع انسانی و خلاقیت به عنوان موضوعاتی در نظر گرفته می شوند که ارتباط خاصی در میان آنها وجود دارد. خلاقیت و نوآوری در محیط کاری موجب تاثیر بر متغیرهای تعیین کننده عملکردی و موفقیت سازمانی می گردد. بر اساس مطالعات اخیر، سازمان های فعال، کارکنان خود را تشویق می کنند تا خلاقیت خود را بهبود بخشند، چرا که فکر می کنند، خلاقیت کارکنان می تواند ابزاری قوی برای حفظ و بقای سازمان باشد. زمانی که کارکنان در کار خود خلاق باشند، می توانند نظرات و ایده های ارزشمندی در مورد محصولات، عملکرد و خدمات سازمانی ارائه دهند.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن این موضوع، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی ارائه شده و روش های جمع آوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری نیز مشخص شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند روش مناسبی برای یادگیری این ساختارها توسط دانشجویان گرامی بوده و امید می رود که نویدبخش ایده های پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی گردد.

در ادامه، فایل مقاله بیس این پروپوزال، قابل مشاهده و دانلود می باشد:


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط تعهد شغلی با سطح خلاقیت کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.