دانلود ترجمه مقاله نقش اینترنت اشیا در جهت جلوگیری از شیوع COVID-19

عنوان فارسی :

نقش اینترنت اشیا (IoT) در جهت جلوگیری از شیوع COVID-19

عنوان انگلیسی :

Role of IoT to avoid spreading of COVID-19

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا (IoT)؛ COVID-19؛ مراقبت از سلامت؛ نظارت

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 12
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. Covid-19 3. نقش IoT در مراقبت از سلامت 4. روش های موجود برای تشخیص COVID-19 5. معماری IoT پیشنهادی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Covid-19 has become pandemic, spreading all over the world. Scientists and engineers are working day and night to develop a vaccine, to evolve more testing facilities, and to enhance monitoring systems. Mobile and web-based applications, based on questionnaires, have already been developed to monitor the health of individuals. Internet of Things (IoT) can be used to avoid the spreading of Covid-19. Internet of Things is an interconnection of physical devices and the Internet. Devices are not only sensel and record, but can also monitor and respond. In this paper, we have reviewed the literature available on Covid-19, monitoring techniques, and suggested an IoT based architecture, which can be used to minimize the spreading of Covid-19.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – کووید-19 به یک پاندومی تبدیل شده است که به سراسر جهان منتقل گردیده است. دانشمندان و مهندسان شب و روز برای ابداع یک واکسن، برای تکامل امکانات تست بیشتر و برای بهبود سیستم های نظارتی و مانیتورینگ، کار می کنند. برنامه های موبایل و مبتنی بر وب، براساس پرسشنامه، برای نظارت بر سلامت افراد بکار گرفته شده است. از اینترنت اشیاء (IoT) می توان برای جلوگیری از انتشار کووید-19 استفاده نمود. اینترنت اشیاء، اتصال داخلی دستگاه های فیزیکی بوسیله اینترنت می باشد. دستگاه ها نه تنها سنجش و ذخیره می کنند، بلکه همچنین نظارت می کنند و پاسخ می دهند. در این مقاله، ادبیات مربوط به کووید-19، فنون مانیتورینگ را مرور کردیم و یک معماری مبتنی IoT را توصیه کردیم که برای حداقل رساندن انتشار کووید-19، قابل استفاده می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله نقش اینترنت اشیا در جهت جلوگیری از شیوع COVID-19”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.