دانلود پروپوزال تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها

عنوان فارسی :

بررسی و تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها

عنوان انگلیسی :

Investigating the factors determining organizational resilience in times of crises

رشته های مرتبط :

  مدیریت بحران

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یک بحران سازمانی، فرضیات پایه و فرآیندهای تصمیم گیری یک سازمان را دچار آشفتگی و چالش می کند، و در نهایت مشروعیت سازمانی را مورد تهدید قرار می دهد و تاثیری جدی بر عملکرد سازمان می گذارد. چنین بحرانی، یک رویداد بزرگ و غیرقابل پیش بینی است که باعث می شود یک سازمان با «ابهام، عدم قطعیت و جدال برای کنترل مجدد»، مواجه شود. هر بحران، میزان زیادی عدم قطعیت برای همه اعضای یک سازمان، شامل کارکنان بوجود می آورد. با این حال، پژوهش های قبلی، بطور کامل جنبه های درونی ارتباطات حین بحران، بخصوص ارتباط با کارکنان را بررسی نکرده اند. بجای آن، پژوهش های انجام شده بر ارتباطات با بخش های دولتی بیرونی برای حفاظت از نیکنامی و اعتبار سازمانی از طریق استراتژی های پاسخ به بحران، تمرکز کرده اند. از این نظر، یک رویکرد نظری جدید در مورد مدیریت بحران و ارتباطات، که به ارتباطات داخلی می پردازد، لازم است.

در سال های اخیر، تاب آوری در برابر بحران ها، یکی از موضوعات بسیار پررنگ در پژوهش های مرتبط با مدیریت بحران بوده است. سازمان های تاب آور، به سازمان هایی اطلاق می شود که به دلیل برنامه ریزی های دقیقی که داشته اند، توانسته اند آمادگی و انعطاف پذیری بالایی را در خود ایجاد نمایند و با هزینه های کم، از بحران ها عبور کنند. بهبود تاب آوری باعث رشد افراد در سازمان و نهایتا افزایش قدرت خودمدیریتی می گردد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها می باشند، در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه می توان از آن برای درس روش تحقیق استفاده نمود. همچنین این محصول می تواند ابزار بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. موضوعات مطرح شده در پروپوزال های نمونه آماده، به صورتی است که می تواند ایده ساز موضوعات پژوهشی آینده باشد.

در ادامه، فایل مقاله بیس مربوط به این پروپوزال قرار داده شده است:


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.