دانلود پروپوزال تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها

عنوان فارسی

بررسی و تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها (مطالعه موردی: بیمارستان های رشت)

عنوان انگلیسی

Investigating the factors determining organizational resilience in times of crises (Case study: Rasht hospitals)

رشته مرتبط

  مدیریت بحران

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یک بحران سازمانی، فرضیات پایه و فرآیندهای تصمیم گیری یک سازمان را دچار آشفتگی و چالش می کند، و در نهایت مشروعیت سازمانی را مورد تهدید قرار می دهد و تاثیری جدی بر عملکرد سازمان می گذارد. چنین بحرانی، یک رویداد بزرگ و غیرقابل پیش بینی است که باعث می شود یک سازمان با «ابهام، عدم قطعیت و جدال برای کنترل مجدد»، مواجه شود. هر بحران، میزان زیادی عدم قطعیت برای همه اعضای یک سازمان، شامل کارکنان بوجود می آورد. با این حال، پژوهش های قبلی، بطور کامل جنبه های درونی ارتباطات حین بحران، بخصوص ارتباط با کارکنان را بررسی نکرده اند. بجای آن، پژوهش های انجام شده بر ارتباطات با بخش های دولتی بیرونی برای حفاظت از نیکنامی و اعتبار سازمانی از طریق استراتژی های پاسخ به بحران، تمرکز کرده اند. از این نظر، یک رویکرد نظری جدید در مورد مدیریت بحران و ارتباطات، که به ارتباطات داخلی می پردازد، لازم است.

در سال های اخیر، تاب آوری در برابر بحران ها، یکی از موضوعات بسیار پررنگ در پژوهش های مرتبط با مدیریت بحران بوده است. سازمان های تاب آور، به سازمان هایی اطلاق می شود که به دلیل برنامه ریزی های دقیقی که داشته اند، توانسته اند آمادگی و انعطاف پذیری بالایی را در خود ایجاد نمایند و با هزینه های کم، از بحران ها عبور کنند. بهبود تاب آوری باعث رشد افراد در سازمان و نهایتا افزایش قدرت خودمدیریتی می گردد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها می باشند، در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه می توان از آن برای درس روش تحقیق استفاده نمود. همچنین این محصول می تواند ابزار بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. موضوعات مطرح شده در پروپوزال های نمونه آماده، به صورتی است که می تواند ایده ساز موضوعات پژوهشی آینده باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

تاب آوری سازمانی و بحران


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تحلیل عوامل تعیین کننده تاب آوری سازمانی در زمان وقوع بحران ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi