دانلود پروپوزال مطالعه ای بر میزان اعتیاد به اینترنت و نحوه استفاده صحیح آن در بین دانشجویان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر میزان اعتیاد به اینترنت و نحوه استفاده صحیح آن در بین دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Level of Internet Addiction and its Correct Use among Students (Case Study: Students of Guilan University of Medical Sciences)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اعتیاد به اینترنت یکی از مسائل عمده جهان مدرن امروزی است که تمام جنبه های زندگی و به خصوص دانش آموزان و دانشجویان را درگیر کرده است. به نظر می رسد که مطالعه و شیوه برخورد با این مساله، بسیار ضروری باشد. با توجه به تقدم پیشگیری بر درمان، و با مدنظر قرار دادن این موضوع که اعتیاد به اینترنت، یک مساله تهدیدکننده سلامت برای نسل جوان و آینده سازان یک جامعه می باشد، اقداماتی مانند آموزش دانشجویان و نوجوانان در راستای استفاده صحیح از اینترنت و افزایش آگاهی والدین در زمینه کامپیوتر و اینترنت و نظارت بر استفاده صحیح از آن توسط فرزندان، موضوعی بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد.

اعتیاد یا وابستگی به اینترنت به معنای استفاده بیش از حد از اینترنت به نحوی است که باعث اختلال در زندگی روزمره و سلامتی یک فرد می گردد. در ایران نیز، اینترنت روز به روز گسترش یافته و فراگیرتر می گردد و همین موضوع باعث شده تا روانشناسان توجه بیشتری را به این موضوع منعطف نمایند. علائم و عواقب اعتیاد به اینترنت، شامل استفاده بیش از حد و غیرضروری از آن، صرف وقت زیاد برای استفاده از آن به جای ارتباط با دوستان و اعضای خانواده، استفاده از اینترنت برای فرار از احساسات منفی چون افسردگی و کمبود عزت نفس، افزایش وزن، کاهش سلامتی، و دیگر مسائل فیزیکی می باشد. علاوه بر این، کاهش عملکرد تحصیلی نیز یکی از علائم اعتیاد به اینترنت می باشد. دانش آموزان از جنبه آسیب پذیرترین گروه در این زمینه محسوب می گردند زیرا هر روز، وقت زیادی از خود را صرف استفاده از اینترنت می کنند.

این پروپوزال نیز به بررسی مساله “اعتیاد به اینترنت در میان دانشجویان” پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرهای جامعه آماری در قالب مدل مفهومی، جنبه های نوآورانه، ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها و پرسش های تحقیق در این محصول رعایت شده اند در نتیجه پژوهشگر با مطالعه آن می تواند علاوه بر کسب ایده های جدید، با این ساختارها نیز آشنایی بیشتری یافته و موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی و مطالعاتی خود انتخاب نماید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) تایپ شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

اعتیاد به اینترنت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر میزان اعتیاد به اینترنت و نحوه استفاده صحیح آن در بین دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 14 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi