دانلود پروپوزال مطالعه ای بر کنترل های داخلی حسابرسی در دستگاه های اجرایی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر کنترل های داخلی حسابرسی در دستگاه های اجرایی از دید دیوان محاسبات کشور

عنوان انگلیسی :

A study on internal audit controls in executive organizations from the perspective of Supreme Audit Court

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کنترل های داخلی، سازوکارها، قوانین و رویه های پیاده سازی شده توسط یک شرکت می باشند تا از یکپارچگی و انسجام اطلاعات مالی و حسابداری، اطمینان حاصل کند، مسئولیت پذیری را ترویج دهد و از تقلب جلوگیری کند. کنترلهای داخلی، علاوه بر پیروی از قوانین و مقررات و جلوگیری از سرقت دارایی ها یا ارتکاب تقلب توسط کارکنان، می توانند به بهبود اثربخشی عملکردی با بهبود صحت و بجا بودن گزارشگری مالی، کمک کنند.

کنترل های داخلی، از زمان رسوایی های حسابداری در اوایل دهه 2000، به یک کارکرد تجاری کلیدی برای همه شرکت های آمریکایی تبدیل شده است. پس از آن، قانون ساربانز-اوکسلی سال 2002 تصویب شد تا از سرمایه گذاران در برابر فعالیت های حسابداری متقلبانه، حمایت شود و صحت و قابل اطمینان بودن افشاهای شرکتی را بهبود بخشند. این امر اثر شگرفی بر حاکمیت شرکتی داشت که این با مسئول دانستن مدیران برای گزارشگری مالی و ایجاد یک رد و اثر حسابرسی، میسر شد. مدیرانی که متهم به برقراری نادرست و مدیریت نامناسب کنترل های داخلی شناخته می شوند، با جریمه های کیفری جدی مواجه می شوند.

نظر حسابرس که همراه با صورت مالی می آید، براساس حسابرسی از رویه ها و رکوردهای استفاده شده برای تولید آنها می باشد. به عنوان قسمتی از یک حسابرسی، حسابرسان فرآیندها و کنترل های داخلی یک شرکت را مورد آزمون قرار می دهند و نظر خود را در مورد اثربخشی آنها ارائه می دهند.

هیچ دو سیستم کنترل داخلی با هم مشابه نیستند، اما فلسفه های اصلی بسیاری در مورد یکپارچگی و انسجام مالی و شیوه های حسابداری، به شیوه مدیریت استاندارد تبدیل شده اند. درحالی که کنترل های داخلی ممکن است گران قیمت باشند، اما کنترل های داخلی به درستی پیاده سازی شده می توانند به هدایت صحیح عملیات ها و افزایش بازده عملکردی، علاوه بر پیشگیری از تقلب کمک کنند.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی بیشتر با مفاهیم ارائه شده در آن و کسب ایده های جدیدتر، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

کنترل های داخلی در حسابرسی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر کنترل های داخلی حسابرسی در دستگاه های اجرایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.