دانلود پروپوزال ارائه مدل جدیدی برای بررسی ارتباط سرمایه فکری و فرهنگ سازمانی

عنوان فارسی

ارائه مدل جدیدی برای بررسی ارتباط سرمایه فکری و فرهنگ سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان بانک مسکن در استان تهران)

عنوان انگلیسی

A New Model for Investigating the Relationship between Intellectual Capital and Organizational Culture (Case Study: Maskan Bank Employees in Tehran Province)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

فرهنگ سازمانی عموما اشاره به فرهنگ کاری داشته و یکی از شاخص های پایه ای برای سازمان ها محسوب می شود. در صورتی که این چارچوب به خوبی در یک سازمان پیاده سازی شود، مزایای بیشماری را برای سازمان به همراه خواهد داشت. در همین راستا، یکی از دارایی های ناملموس هر سازمانی، سرمایه فکری است که نقش مهمی را در هر نهادی ایفا می کند. هدف این پروپوزال نیز بررسی ارتباط فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری بوده است.

هر سازمانی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده خود، نیازمند منابع انسانی است. در راستای رسیدن به این اهداف، المان های زیادی دخیل و تاثیرگذار می باشند. همانطور که ذکر شد، فرهنگ سازمانی یکی از این عوامل می باشد. تعریف دقیق و سنجش این معیار کمی دشوار است ولی کارکنان هر سازمان به خوبی می توانند وجود آن را در محیط کاری خود درک کنند. با مرور زمان و در چند دهه گذشته، رقابت های تجاری میان سازمان های مختلف، شدیدا افزایش یافته است. یکی از منابع و دارایی های اصیل هر کسب و کاری نیز سرمایه فکری است که یکی از پایه های آن، قدرت تفکر و دانش اعضا می باشد. میزان این دو عامل از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت می باشد و معیارهای مختلفی برای سنجش آنها ارائه شده است.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن این موضوع به بررسی و تحلیل دقیق تر این عوامل پرداخته و در همین راستا، متغیرهای حاصل را در قالب یک مدل مفهومی مورد ارزیابی قرار داده است. چارچوب های عمده پروپوزال نویسی از جمله جامعه آماری، ابزارهای گردآوری و تحلیل داده ها، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه بودن طرح در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند الهام بخش ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین علاقه مند به این حوزه پژوهشی باشد. همچنین مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری بیشتر ساختارهای پروپوزال برای دانشجویان باشد.

این پروپوزال در قالب یک فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه فکری و فرهنگ سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارائه مدل جدیدی برای بررسی ارتباط سرمایه فکری و فرهنگ سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi