دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله ادغام منابع پاسخگویی بار واحدهای تجاری

عنوان فارسی

ادغام منابع بارهای تجاری با قابلیت پاسخگوی بار با مشارکت واحد ها

عنوان انگلیسی

Integrating commercial demand response resources with unit commitment

کلمات کلیدی :

  مبادلات تجاری - مشارکت پویا - پاسخ به تقاضای مبتنی بر بازار - بازار برق - مشارکت واحدها

درسهای مرتبط بازار برق - بهره برداری از سیستم های قدرت - تجدید ساختار در سیستم های قدرت - شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 39
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : دارد و با خرید بسته می توانید فایل پاورپوینت را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
26,400 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمول بندی مسئله 3. مطالعه عددی 4. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده : این مقاله اثر منابع پاسخگویی بار (DRRs) به عنوان پی آمد و نتیجه ای از پیاده سازی برنامه های پاسخگویی بار (DRPs) در بازار های برق را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهد. در حقیقت این مقاله ، مفهوم تجاری DRP را با مشارکت واحدها (UC) برای حل مسئله "مشارکت واحدها و پاسخگویی بار" ترکیب می کند. این مسئله مرکب هزینه عملکرد شبکه را بوسیله پتانسیل DRP برای کاهش بعضی از قیود برنامه UC و جلوگیری از تولید واحد هایی که هزینه تولیدشان زیاد است ، کاهش می دهد. در اینجا به کارگیری مدل DRP پیشنهادی به عنوان یک مفهوم نو در بازار برق در نظر گرفته شده است. در این مقاله یک رویکرد پویا برای شرکت ارائه دهنده گان سرویس DR در بازار برق به منظور ماکزیمم کردن سودشان ، ارائه شده است. این مقاله همچنین قصد دارد تا به صورت همزمان مدل عرضه تجاری DRPs فوق الذکر را با منحنی های عرضه ژنراتورها در مسئله مشارکت واحد UC بررسی کند ، که این مسئله UC برای به حداقل رساندن هزینه های بهره برداری با توجه به قیود گوناگون حل شده است. عملکرد روش پیشنهادی از طریق مطالعه عددی سیستم استاندارد 10 واحده IEEE مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج ، اثربخشی و مزایای روش پیشنهادی را نشان می دهد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper investigates the impact of demand response resources (DRRs) as the consequence of implementing demand response programs (DRPs) on power markets. Indeed, this paper incorporates commercial concept of DRPs with unit commitment (UC) to solve “unit and DR commitment” problem. This mixed problem will decrease the network operation cost by using of DRPs’ potential to mitigate some UC constraints and avoiding some highly priced generation of units. Here, employing the proposed DRPs model is considered as a new concept in electricity market. In this paper, a dynamic approach is proposed for participating DR service providers in power markets in order to maximize their profits. This paper also aims to concurrently consider the aforementioned commercial DRPs supply model with the generators supply curves in the unit commitment problem, which is solved to minimize operational costs considering multifarious constraints. Performance of the proposed approach is investigated through numerical studies using a standard IEEE 10-unit test system. The results show the efficiency and advantage of the proposed methodology.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه مقاله ادغام منابع پاسخگویی بار واحدهای تجاری با مشارکت واحدها

امروزه تجدید ساختار در سیستم های قدرت و از طرفی تشکیل بازار برق، سیستم الکتریکی کشورها را با تغییرات زیادی همراه کرده است. تشکیل بازار برق و حضور منابع تولید پراکنده نیاز به شبکه هوشمند در سیستم الکتریکی را دو چندان می کند. انرژی الکتریکی مورد نیاز همه ی مصرف کنندگان بوده و در صورتی که میزان تولید در کشوری محدود باشد، تولیدکنندگان در زمان پیک بار قیمت برق را افزایش خواهند داد. زیرا رقیبی برای خود غیر از تولید کننده نمی بینند. یکی از راه های جلوگیری از این گونه انحصار در بازار تولید، پاسخگویی بار می باشد. پاسخگویی بار بدین معنی است که برخی از بارها در بازار برق قیمتی برای خاموش شدن ارائه می دهند. در واقع این بارها که از چند ماه پیش انرژی الکتریکی خریداری نموده اند، حال قیمتی برای خاموشی زمان نزدیک تر ارائه می دهند.  و به بهره بردار اعلام می کنند در صورت خاموش کردن خود از شما هزینه دریافت خواهیم کرد. و زمان مصرف را به یک زمان دیگر تغییر خواهیم داد. بارهای کنترل پذیر و بارهای قابل قطع از جمله این بارها محسوب می شوند. در واقع به نوعی می توان گفت این بارها خاموشی می فروشند! و بازای خاموش شدن پول دریافت می کنند.

پاسخگویی بار

این محصول حاوی ترجمه ی مقاله ای در زمینه ی پاسخگویی بار مربوط به بارهای تجاری می باشد. در واقع این مقاله مسئله ی پاسخگویی بار و همچنین تولید واحدها را با یکدیگر برنامه ریزی می کند. ایجاد رقابت بین تولید کنندگان و خود مصرف کنندگان از جمله مزایای اینگونه بارها محسوب می شود. به خصوص در زمان پیک بار که واحدهایی با هزینه تولید زیاد جهت تولید وارد مدار می شوند، توسط این بارها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت سعی بر این بوده است تا هزینه های بهره برداری از سیستم قدرت تا حد قابل توجهی کاهش یابد.

این ترجمه دارای یک پاورپوینت 13 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد که در ادامه، اسلاید شماره 10 آن قرار داده شده است:

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 13 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 26,400 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله ادغام منابع پاسخگویی بار واحدهای تجاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + بیست =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi