دانلود پروپوزال نقش خط مشی های مدیریت تکنولوژی در راستای توسعه پایدار

عنوان فارسی

ارزیابی نقش خط مشی های نوآورانه مدیریت تکنولوژی در راستای رسیدن به اهداف توسعه پایدار (مطالعه موردی: سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Innovative Policies of Technology Management in Pursuit of Sustainable Development Goals (Case Study: Waste Management Organization of Tehran Municipality)

رشته مرتبط :

  مدیریت تکنولوژی گرایش سیاست های تحقیق و توسعه؛ مدیریت نوآوری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و به عنوان یک نمونه در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها می باشند در این محصول رعایت شده اند. متغیرها در قالب یک مدل مفهومی بررسی شده، جامعه آماری مشخص شده و روش های گردآوری و تحلیل داده ها از این جامعه آماری بیان گردیده است. بخش های دیگر پروپوزال نیز به صورت مرتب انجام شده و در نتیجه این محصول می تواند ابزار مناسبی جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها باشد. همچنین امید میرود که مطالعه این پروپوزال بتواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به این حوزه پژوهشی باشد.

موضوع مورد بحث این پروپوزال در زمینه نقش استراتژی های مدیریت تکنولوژی در نیل به اهداف توسعه پایدار می باشد که در ادامه توضیح مختصری از این موضوع بیان شده است:

برای حل مسائل زیست محیطی سراسر جهان، امروزه اتکای زیادی به فنآوری شده است، که این بخاطر تقریباً بی میلی جهانی دولت ها و افرادی است که به آنها توصیه می کنند تغییرات اجتماعی و سیاسی که برای کاهش رشد تولید و مصرف لازم هستند، انجام دهند. اما، انواع تغییرات فنآوری که برای مقابله با آسیب زیست محیطی رو به رشد ناشی از افزایش تولید و مصرف لازم می باشند، باید بسیار هنگفت باشد. رفع مشکلات بوسیله فنآوری های گذشته، برای اکنون مناسب نیستند. و این سوال هنوز باقی می ماند که آیا چنین طراحی مجدد هنگفت و بنیادی سیستم های فنآوری ما بدون رخداد تغییرات اجتماعی عمده رخ می دهند یا خیر و آیا بدون تفکر مجدد در مورد اولویتهای سیاسی، رخ می دهند؟ فنآوری، مستقل از جامعه نیست، هم از نظر شکل دهی آن و هم از نظر اثراتش. در دل بحث در مورد اثربخشی بالقوه توسعه پایدار، سوالی که پرسیده می شود بدین صورت است که آیا تغییر فنآوری، حتی اگر بتواند حاصل شود، می تواند تاثیر توسعه اقتصادی را به اندازه کافی کاهش دهد تا تضمین شود که انواع دیگر تغییر لازم نخواهد بود. سیاست های توسعه پایدار به دنبال تغییر ماهیت رشد اقتصادی هستند، نه محدود کردن آن. اینها بر این اعتقاد پایه گذاری شده اند که رشد مداوم در یک جهان متناهی از طریق قدرت های فنآوری امکان پذیر است و این ما را قادر خواهد کرد که منابع جدیدی را پیدا کنیم یا جایگزین هایی فراهم کنیم اگر بنظر برسد که یک منبع خاص در حال تمام شدن باشد. در غیر اینصورت، فنآوری به ما کمک می کند تا از آنچه که به کاراترین نحو باقی مانده، استفاده یا باز استفاده کنیم. ابزارهای توسعه پایدار- ابزارهای اقتصادی، معیارهای قانونی و فشارهای مصرف کننده- هدفشان دستیابی به تغییرات فنآوری مانند بازیافت، حداقل سازی ضایعات، جایگزینی مواد، تغییر فرآیندهای تولید، کنترل آلودگی و استفاده کارآمدتر از منابع، می باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سیاست های نوآورانه مدیریت تکنولوژی توسعه پایدار


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش خط مشی های مدیریت تکنولوژی در راستای توسعه پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi