دانلود پروپوزال نقش تکنولوژی اطلاعات در بهبود نوآوری های فناورانه سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش تکنولوژی اطلاعات در بهبود نوآوری های فناورانه سازمان (مطالعه موردی: شرکت خودروسازی سایپا)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Information Technology in Improving Organizational Technological Innovations (Case Study: SAIPA Automaker company)

رشته مرتبط :

  مدیریت تکنولوژی؛ مدیریت فناوری اطلاعات

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مفهوم IT، اهمیت خود را در سالهای اخیر افزایش داده است و برای زمینه های اجرایی و همچنین علوم مدیریت، بسیار مهم شده است. نه تنها IT بر کمیته های آکادمیک، کسب و کارها، مقامات محلی و موسسات بین المللی تاثیر گذاشته بلکه همچنین بر کاربران در هر جنبه از زندگی، موثر بوده است. استفاده از فنآوری اطلاعات و افزایش فعالیت های نوآوری درون سازمان ها که می تواند باعث شود به آسانی با تغییرات و تحولات خود را وفق دهند، می توانند در فرآیند توسعه منطقه ای مشارکت داشته باشند. در دنیای جهانی سازی، فنآوری اطلاعات نقش کلیدی تغییر را ایفا کرده و نیز به صورت عملی از مبنای نوآوری استفاده می کند. سازمان هایی که با مدیریت IT سروکار دارند، باید به دنبال تلاش های نوآوری باشند و نیاز داشته باشند بر مدل ها و روش های مختلف کار کنند تا خود را در برابر رقابت جهانی، متمایز کنند. در دنیای جهانی سازی شده ما، جایی که رشد و توسعه دیگر به عوامل فردی بستگی ندارند، افزایش سریع بهبود فنآوری، اهمیت نوآوری و انفورماتیک را آشکار می کنند. مفهوم نوآوری هم که یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه اقتصاد خرد و کلان و هم فراهم کننده یک مزیت رقابتی است، با سیستم های انفورماتیک ارتباط دارد و اثرش در سطح مدیریت به صورت یک پدیده نوظهور در همه زمینه ها، رخ می دهد.

در این پروپوزال نیز به بررسی نقش تکنولوژی اطلاعات در ارتقای نوآوری های تکنولوژیکی پرداخته شده و یک مطالعه موردی نیز در بخش خودروسازی انجام گرفته است. عدم توسعه نوآوری ها باعث شده تا بخش صنعت کشور به لحاظ فناوری، با یک سری مشکلات مواجه باشد. می توان بیان کرد که تکنولوژی زیربنای تجاری بخش تولید بوده و وجود آن باعث تمایز در کالاها، کاهش هزینه های اضافی و خلق فرصت های تجاری جدید در پاسخ به تهدیدها و چالش ها می گردد. تحقیقات دانشگاهی و تجارب صنعتی دریافته اند که سازمان ها با تکیه بر نوآوری و فناوری می توانند مزیت رقابتی خود در بازار را بهبود بخشند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر مفاهیم فوق برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، روش های جمع آوری و تحلیل داده ها و غیره در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند بهترین ابزار برای یادگیری این ساختارها بوده و امید می رود که این پژوهش زمینه ساز ایده های مطالعاتی جدیدی برای تحقیقات آتی دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند گردد.

این پروپوزال در محیط (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

استراتژی های نوآوری تکنولوژیک


نقد و بررسی‌ها

 1. یعقوب رفیعی (خریدار محصول)

  عالی بوده و کمک بزرگ برای نوشتن پایان نامه ام میشود

  • bagher

   مرسی از دیدگاهتون
   در صورت نیاز به ارائه مقاله کنفرانسی مورد تایید وزارت علوم با شماره پشتیبانی 09109602006 تماس بگیرید
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi