دانلود پروپوزال تاثیر استفاده از تکنولوژی اطلاعات در ارتقای نوآوری های باز در سازمان ها

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر استفاده از تکنولوژی اطلاعات در ارتقای نوآوری های باز در سازمان ها (مطالعه موردی: بانک ملت)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Impact of Using Information Technology (IT) on Promoting Open Innovations in Organizations (Case Study: Bank Mellat)

رشته های مرتبط :

  مدیریت فناوری اطلاعات؛ مدیریت نوآوری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

با در نظر گرفتن این واقعیت که شرکت ها به طور فزاینده و روز افزونی از فناوری اطلاعات در راستای بهبود فرآیندهای نوآوری باز بهره می گیرند، هدف این پروپوزال، بررسی تاثیر استفاده از IT در پیشبرد نوآوری های باز در سازمان ها بوده و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در بانک ملت انجام شده است. امروزه شاهد محیط رقابتی شدیدا تنگاتنگ بین سازمان ها و نهادهای مختلف هستیم و این موضوع ناشی از مشکلات گوناگونی است که در بازار وجود دارد و بحران های اقتصادی نیز باعث تشدید آنها شده است. همچنین در بازارهای شدیدا در حال تغییر امروزی، دانش، نقش مهمی را در خلق فرصت های نوآوری و نیز مزیت رقابتی ایفا می نماید. در این راستا، تمامی شرکت ها و سازمان ها با بهبود و توسعه محصولات و خدمات نوین، و نیز یافتن مشتریان و بازارهای جدید به دنبال مبارزه و مقابله با این مشکلات هستند. یکی از مولفه هایی که امروزه بسیار مورد تاکید قرار گرفته، به کار گیری نوآوری های باز است که در سطح بین المللی شاهد آن هستیم. خط مشی مربوط به نوآوری های باز به این صورت است که شرکت ها در راستای بهبود تکنولوژی های موجود خود، باید به دنبال ایده هایی خارج از سازمان باشند و همانگونه که به ایده های داخلی اهمیت می دهند، ایده های خارجی را نیز به خوبی مدنظر داشته باشند. تاکید نوآوری باز نیز بر این موضوع است که جذب و به کارگیری دانش خارجی، می تواند عامل مهمی در راستای رسیدن به مزیت رقابتی در سازمان ها باشد. سازمان هایی که از نوآوری های باز بهره می گیرند، صرفا وابسته به دانش داخلی خود نبوده و به دنبال تحقیق و توسعه در خارج از سازمان و کشف ایده های جدیدتر هستند. بومی سازی دانش خارجی برای اینگونه سازمان ها از جمله مواردی است که شدیدا روی آن تمرکز دارند.

این پروپوزال نیز با مدنظر قرار دادن موارد فوق الذکر، به بررسی این موضوع به شکلی جامع تر پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. لازم به ذکر است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی به صورتی کاملا دقیق در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای درک بهتر این ساختارها باشد. همچنین با توجه به مسیرهای پژوهشی مشخص شده در این پروپوزال می توان ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی، از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

فناوری اطلاعات و نوآوری باز


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال تاثیر استفاده از تکنولوژی اطلاعات در ارتقای نوآوری های باز در سازمان ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.