دانلود پروپوزال نقش استفاده از تکنولوژی اطلاعات در پیاده سازی مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش استفاده از تکنولوژی اطلاعات در پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان ها (مطالعه موردی: شعب بانک ملت در تهران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Using Information Technology in Implementing Knowledge Management in Organizations (Case Study: Mellat Bank branches in Tehran)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش؛ مدیریت فناوری اطلاعات

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

موضوع استفاده از IT یکی از مسائل اساسی است که محققان به دنبال موشکافی آن و همچنین مطالعه آن از زوایای مختلف هستند تا آنرا غنی تر کنند و از نتایج مطالعه و پژوهش برای توسعه کاربردهایش در سازمان های تجاری مختلف، استفاده نمایند. بکار گیری IT در سازمان مدیریتی، شامل ایجاد تغییرات اساسی در همه سیستم مدیریتی آن می شود که این امر بر جنبه های منابع انسانی، مانند مهارت های فنی، اصول پیاده سازی کار، سیاست های سازمان ها تاثیر می گذارد و رفتار رهبر، نقش اصلی در موفقیت آن، صرفنظر از دشواری کار که کارمندان و کارگران مواجه می شوند، ایفا می کند و برای اینکه سازمان به سمت آینده حرکت کند، باید از فنآوری استفاده کند که این یک نیاز اجباری برای آن سازمان هایی است که به دنبال تعالی در عملکرد هستند. با انقلاب فنآوری و افزایش رقابت، سازمان ها به آرامی تازه اهمیت فنآوری و نقش آن به عنوان فعالیتی که می تواند سازمان یافته و نظاممند باشد، را درک کرده اند؛ برای بکار گیری دانش صحیح و برای اهمیت دانش و نقش آن برای رسیدن به خدمات، روش های جدید به عملکرد بهتر دست پیدا می کنند. شاید استفاده این سازمان ها به نحو کارآمد و موثر از سیستم های اطلاعاتی، این هدف ها را حاصل می کند، و این سیستم ها توجه خود را افزایش داده اند زیرا نقشی اساسی در توسعه سازمان ها ایفا می کند و همه اطلاعات مناسب را در مناسب ترین زمان برای سطوح مدیریتی مختلف فراهم می کند تا از همه کارکردهای مدیریتی علاوه بر بهبود توسعه تبادل اطلاعات و ارتباطات بین آن سطوح پشتیبانی کند، به نحوی که همه آنها بازتاب مثبتی بر عملکرد کلی داشته باشند.

با بحث در مورد مزیت های مدیریت دانش تایید می شود که سازمان برای انجام فعالیت های خود و اثربخشی جهت دستیابی به اهدافی که می خواهد در تمام سطوح مدیریتی به آنها برسد، واقعاً به این سیستم ها نیاز دارند. حتی سازمان های مختلف می توانند به نحو بهینه از دانش استفاده کنند و برای دستیابی به بازده و کارایی سازمانی باید کارکرد، سبک، روش های کار و عملکرد مختلف خود را توسعه دهد تا متناسب با ماهیت کار این سازمان ها شود.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم به بررسی تاثیر بکارگیری فناوری اطلاعات در پیاده سازی چارچوب های مدیریت دانش در سازمان پرداخته و با رعایت کلیه استانداردهای پروپوزال نویسی، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید با این ساختارها آشنا شده و نیز موضوعات مشابهی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

فناوری اطلاعات و مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش استفاده از تکنولوژی اطلاعات در پیاده سازی مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi