دانلود پروپوزال نقش استفاده از فناوری اطلاعات در بهبود عملکرد سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش استفاده از فناوری اطلاعات در بهبود عملکرد سازمانی (مطالعه موردی: سازمان تامین اجتماعی در قم)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Using Information Technology in Improving Organizational Performance (Case Study: Social Security Organization in Qom)

رشته مرتبط :

  مدیریت فناوری اطلاعات

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در اوایل قرن بیستم، جهان شاهد انقلابی در عرصه فناوری اطلاعات بود. برخی ها از آن به عنوان جذاب ترین پیشرفت پس از انقلاب صنعتی در اواسط قرن هجده میلادی یاد می کنند. این انقلاب، زندگی روزمره ما در خانه و محل کار، مغازه ها و بانک ها، مدارس و دانشگاه را تحت شعاع قرار داده و روش تفکر، ارتباطات و رفتار مردم را تغییر داده است. امروزه جهان به واسطه ظهور اینترنت، موبایل های هوشمند، و شبکه های ماهواره ای، عملاً به یک دهکده جهانی تبدیل شده و در همین راستا، منجر به شکل گیری روش های جدید ارتباطی، پردازشی، ذخیره سازی و توزیع حجم انبوه داده ها و اطلاعات گشته است. پیشرفت های مربوط به تراشه های کامپیوتری، ماهواره ها، ارتباطات رادیویی، و فیبرهای نوری باعث شده تا میلیاردها انسان در سراسر جهان بدون در نظر گرفتن محدودیت های ملی و بین المللی، با یکدیگر ارتباط الکترونیکی داشته باشند. این انفجار در دنیای ارتباطات، جدیدترین و مهمترین موج مربوط به انقلاب اطلاعاتی بوده است.

فناوری اطلاعات (IT) به وضوح به عنوان زمینه اصلی پیشرفت در این قرن شناخته شده، به خصوص در محیط کسب و کار شدیدا رقابتی و پویای امروز، که مستلزم استفاده از ابزارهای پیشرفته IT در راستای بهبود بهره وری، اثربخشی هزینه ها، و تحویل محصولات و خدمات با کیفیت به مصرف کنندگان نهایی می باشد. این فناوری همچنین به عنوان ابزاری برای بازاریابی، ارتباط با مشتریان، و جستجوی مشتریان بالقوه جدید قلمداد شده است.

در همین راستا، سازمان ها نیز به طور فزاینده ای از ابزارهای فناوری اطلاعات برای توسعه استراتژی ها و رویکردهایی برای مسائل مرتبط با کسب و کار استفاده می کنند تا کارایی و بازدهی فرآیندهای تصمیم گیری را بهبود بخشیده، کیفیت و بهره وری خدمات را افزایش داده، به پایداری پویا دست یافته و نقشی رقابتی در بازارهای جدید ایفا نمایند. سازمان ها همواره در جستجو و اتخاذ فناوری هایی بوده اند که موجب تقویت اقدامات نیروی انسانی در زمینه تولید و مدیریت گردد. در واقع، فناوری اطلاعات را می توان به عنوان ابزار قدرتمندی در زمینه بهبود عملکرد سازمانی در نظر گرفت.

هدف این پروپوزال نیز بررسی نقش فناوری اطلاعات در بهبود عملکرد و بهره وری سازمانی می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند راهگشای مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز مسیرهای پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

تکنولوژی اطلاعات و عملکرد سازمانی


نقد و بررسی‌ها

  1. ندا دهقانی

    اوکی

  2. محمد

    بسیار عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi