دانلود پایان نامه مدیریت امنیت اطلاعات با حفظ چابکی سازمانی

عنوان فارسی

مدیریت امنیت اطلاعات با حفظ چابکی سازمانی

عنوان انگلیسی

Managing Information Security while maintaining Organizational Agility

کلمات کلیدی :

  سازمان ها؛ امنیت اطلاعات؛ چابکی سازمانی؛ مدیریت امنیت اطلاعات

رشته های مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 48 دانشگاه : Stockholm University
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس : 46
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
computer thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
189,700 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "مدیریت امنیت اطلاعات با حفظ چابکی سازمانی" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مهندسی کامپیوتر" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه گسترده 3. روش تحقیق 4. نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

ترجمه چکیده

چکیده – عملکرد موفق یک سازمان به محرمانگی، یکپارچگی و دسترسی به اطلاعات بستگی دارد. این دلالت بر این دارد که اطلاعات و دارایی های سازمان ها باید ایمن سازی و محافظت شوند. با این حال، رخداد همیشگی تهدیدات، ریسک ها و نفوذها می توانند به عنوان مانعی برای امنیت این اطلاعات عمل کنند. این امر باعث شده که مدیریت ایمنی اطلاعات به یک الزام تبدیل شود. بنابراین، سازمان ها تلاش می کنند که با جستجوی روش های شناسایی و بهره برداری سریع از فرصت ها و مواجهه سریعتر با این ریسک ها، به چابکی بیشتر دست یابند. پژوهش های بسیار معدودی روابط بین چابکی سازمانی و امنیت اطلاعات را بررسی کرده اند. بنابراین، هدف این مطالعه بررسی مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان ها و در عین حال حفظ چابکی و تمرکز بر چالش های مواجه شده و همچنین پاسخ به این پرسش پژوهشی است که «چگونه سازمان ها، امنیت اطلاعات را مدیریت می کنند و در عین حال چابکی سازمانی را حفظ می کنند؟». استراتژی پژوهشی مورد استفاده، مطالعه موردی است و روش های گردآوری داده ها، مصاحبه های نیمه ساختارمند و اسناد می باشند. مصاحبه در یک موسسه مالی در نیجریه با هفت متخصص امنیتی انجام شدند و اسناد از وب سایت شرکت بدست آمدند تا در مورد خدمات و محصولات ارائه شده، نگرش هایی کسب شود. روش تحلیل داده انتخاب شده، تحلیل مضمونی بود. یافته ها، 18 معیار را آشکار کردند که در آنها می توان امنیت اطلاعات را مدیریت کرد و در عین حال چابکی سازمانی را حفظ نمود. قسمتی از معیارهای مشخص شده، مشابه با معیارهای بیان شده در پژوهش های قبلی بودند، درحالی که معیارهای جدیدی نیز کشف شدند. علاوه بر آن، این معیارهای شناسایی شده برای سازمان های دیگر، بخصوص موسسات مالی، برای تقلید مدیریت امنیت اطلاعاتشان و در عین حال چابک بودن، مفید خواهند بود.

چکیده انگلیسی

An organization's ability to succeed depends on the Confidentiality, Integrity, and Availability of its information. This implies that the organization's information and assets must be secured and protected. However, the regular occurrence of threats, risks, and intrusions could serve as a barrier to the security of this information. This has made the management of Information security a necessity. Organizations are then trying to be more agile by looking for ways to identify and embrace opportunities swiftly and confront these risks more quickly. Very little research has examined the relationships between Organizational Agility and Information Security. Hence, this study aims to investigate the management of Information Security in organizations while maintaining agility and highlighting the challenges encountered, and also addresses the research question: How do organizations manage information security while maintaining organizational agility? The research strategy used is the Case Study, and the data collection methods used are semi-structured interviews and documents. The interview was conducted in a financial institution in Nigeria with seven security specialists, and documents were obtained from the company's website to help gain insights into the services and products offered. Thematic analysis was the data analysis method chosen. The findings revealed eighteen measures in which Information Security can be managed while maintaining Organizational Agility. Part of the identified measures are similar to those identified in previous research, while new measures are also discovered. Furthermore, these identified measures will be useful for other organizations, particularly financial institutions, to emulate in managing their Information Security and being agile while at it.

توضیحات

سیستم های فناوری اطلاعات برای اطلاع رسانی و پردازش اطلاعات برای رویه های سازمانی و عملیاتی مورد استفاده قرار می گیرند؛ بنابراین، این داده ها باید مورد حفاظت قرار گیرند. امنیت اطلاعات از سه جزء تشکیل شده است: محرمانگی، یکپارچگی و فراهمی. بخاطر وابستگی سازمان ها به امنیت اطلاعات، نفوذها و حمله ها نیز افزایش می یابند که این امر می تواند تاثیری منفی بر نحوه عملکرد این سازمان ها بگذارد. بنابراین «مدیریت امنیت اطلاعات» لازم است. چابکی سازمانی به معنای ظرفیت واکنش یک شرکت برای واکنش سریع و اصلاح فعالیت هایش در پاسخ به شرایط متغیر می باشد. علیرغم تاثیر چابکی سازمانی بر امنیت اطلاعات، کسب و کارها پیوسته نگران حفظ آن در مواجهه با خطرات و حمله های همیشه درحال تغییر می باشند.

ترجمه این پایان نامه در 61 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 25 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 189,700 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه مدیریت امنیت اطلاعات با حفظ چابکی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi