دانلود ترجمه مقاله تاثیر مدیریت سود ایجاد شده از طریق استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده بر هزینه های حسابرسی

عنوان فارسی :

تاثیر مدیریت سود ایجاد شده از طریق استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده بر هزینه های حسابرسی

عنوان انگلیسی :

The influence of earnings management conducted through the use of accretive stock repurchases on audit fees

کلمات کلیدی :

  هزینه های حسابرسی؛ ریسک حسابرسی؛ بازپرداخت سهام تقویت کننده؛ مدیریت درآمد

درسهای مرتبط : حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 23
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مطالعات پیش فرض و فرضیات 3. روش شناسی 4. نمونه و نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study investigates whether auditor perceptions of risk are affected by accretive stock repurchases, which prior research has suggested is a form of earnings management. We argue that auditors are likely to view earnings management conducted through the use of accretive stock repurchases as a signal of increased risk, leading to higher audit fees. Consistent with our hypothesis, we find evidence of a positive and significant association between the use of accretive stock repurchases as an earnings management technique and audit fees. The results suggest that audit fees are 6.0% higher when accretive stock repurchases are used to manage earnings, which corresponds to an audit fee that is approximately $107,000 higher for the average firm-year observation in our sample

ترجمه نمونه متن انگلیسی

هدف از این مطالعه بررسی این مسئله که آیا ادراک حسابرسان از خطر توسط بازپرداخت سهام تقویت شده تحت تاثیر قرار می گیرد یا خیر می باشد؛ در پژوهش قبلی این مسئله به عنوان نوعی از مدیریت درآمد مطرح شده است. ما معتقدیم که محتملا حسابرسان مدیریت درآمد ایجاد شده از طریق استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده را به عنوان نشانه ای از افزایش ریسک ببینند، که منجر به افزایش هزینه های حسابرسی می گردد. مطابق با فرضیه مان، روابط معنادار و مثبتی بین استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده به عنوان روش مدیریت درآمد و هزینه های حسابرسی پیدا نمودیم. نتایج حاکی از آن است که در صورت استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده برای مدیریت درآمد، هزینه های حسابرسی 6.0% افزایش می یابد؛ آن مربوط به هزینه ی حسابرسی که تقریبا 107000 دلار بیشتر برای مشاهده ی میانگین شرکت بر سال در نمونه ما بود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تاثیر مدیریت سود ایجاد شده از طریق استفاده از بازپرداخت سهام تقویت کننده بر هزینه های حسابرسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.