دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های ساختار مالکیتی شرکت و مدیریت موجودی ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های ساختار مالکیتی شرکت و مدیریت موجودی ها

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Indices of Company Ownership Structure and Inventory Management

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

موجودی یکی از مهمترین و دشوارترین دارایی ها جهت مدیریت در سطح شرکت و همچنین در سطح اقتصاد کلان است. در حالت متداول، دانشگاهیان و متخصصان بحث می کنند که موجودی یک نقش سه گانه در سازمان های مدرن دارند: به عنوان مشارکت کننده در خلق ارزش، به عنوان ابزار انعطاف پذیری و ابزار کنترل. در رابطه نهفته بین استراتژی شرکتی و موجودی، پژوهش های زیادی برای ارزیابی جنبه های معمول اصلی آن، بوجود آورده است. مثال های این جنبه های معمول، شامل حجم و ساختار سرمایه گذاران، مشوق ها برای مدیریت کارآمد موجودی، پارامترهای موثر بر سیاست موجودی، اثربخشی موجودی و تعیین کننده های گردش موجود می باشند. در این زمینه، مطالعات نظری و تجربی برای بررسی رابطه بین موجودی و مسائل مدیریتی و مالی مختلف، انجام شده اند. مثال هایی از این مسائل شامل ساختار سرمایه، عدم قطعیت تقاضا، انتخاب معیار ریسک، ریسک گریزی، محدودیت های نقد شوندگی و مالی، ادراک مدیریتی، عملکرد مالی، هزینه های معاملات، طراحی سازمانی، بازار سهام، ساختار مالکیت و مسئولیت اجتماعی سازمانی، می باشند.

این پروپوزال نیز به بررسی مفهوم ” ساختار مالکیت و مدیریت موجودی ها” پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. نوشتن یک پروپوزال مناسب از ضروریات دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه ها می باشد و به دلیل چارچوب های خاصی که دارند ممکن است دشواری هایی برای دانشجویان داشته باشند. مطالعه پروپوزال های مختلف و آشنایی با چارچوب های آنها می تواند راهگشای دانشجویان در حل این مساله باشد. همچنین مطالعه این پژوهش می تواند ایده های جدیدی را در ذهن مخاطب ایجاد کرده و منجر به کشف موضوعات مشابهی در این زمینه گردد که برای دانشجو و پژوهشگر، مفید خواهد بود.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های ساختار مالکیتی شرکت و مدیریت موجودی ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi