دانلود پروپوزال ارزیابی نقش هموارسازی درآمد در بهبود کیفیت سود و پارامترهای قیمت گذاری

عنوان فارسی :

ارزیابی نقش هموارسازی درآمد در بهبود کیفیت سود و پارامترهای قیمت گذاری بازار تحت شرایط عدم قطعیت

عنوان انگلیسی :

Evaluating the role of income smoothing in improving earnings quality and market pricing parameters under uncertainty conditions

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، هموارسازی درآمد و کیفیت سود را می توان به عنوان دو موضوع جذاب و چالش برانگیز در مطالعات مرتبط با حسابداری در نظر گرفت. از آنجایی که سرمایه گذاران، توجه زیادی را به میزان در آمد به عنوان فاکتوری مهم در تصمیم گیری معطوف می سازند، این تحقیقات از نقطه نظر رفتاری، مهم تلقی می گردند. تحقیقات نشان داده که پایداری درآمد و نوسانات کم می تواند منجر به تضمین کیفیت سود گردد. بنابراین، سرمایه گذاران تمایل بیشتری به خرید سهام شرکت هایی دارند که درآمد آنها، باثبات تر است. علاوه بر این، سرمایه گذاران بر این باورند که شرکت هایی که سطح بالایی از نوسانات را گزارش می دهند، ریسک بالاتری از شرکت هایی دارند که سود همواری را دارا می باشند. با توجه به این موضوع، مدیران تمایل دارند تا درآمد شرکت های خود را هم تراز با میزان پایداری سود کرده و به چارچوب انعطاف پذیر ارائه شده توسط نهادهای حسابداری و استانداردهای مورد انتظار برسند. به اعتقاد مالکین و ذینفعان شرکت ها، هموارسازی منجر به عملکرد بهتر شرکت ها می شود.

امکان انتخاب روش حسابداری، این فرصت را به مدیران می دهد تا در مورد زمان تشخیص و برآورد سود و هزینه ها، تصمیم گیری های بهتری را انجام دهند. بنابراین، مدیران تمایل پیدا می کنند تا از رویکردهای حسابداری غیرمحافظه کارانه ای برای پایدار سازی رشد درآمد شرکت های خود بهره گیرند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی نقش هموارسازی سود در بهبود کیفیت سود و نیز پارامترهای قیمت گذاری بازار در شرایط عدم قطعیت می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی (از جمله بیان مساله، ضرورت انجام پژوهش، مدل پژوهش، روش تحقیق و …) در آن رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی جهت یادگیری این ساختارها برای دانشجویان بوده و به آنها در انتخاب موضوعات مشابه برای اهداف دانشگاهی خود، کمک نماید.

در ادامه بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) انجام شده و نیز فایل مقاله مقاله بیس قرار داده شده است:

هموارسازی سود و کیفیت سود


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش هموارسازی درآمد در بهبود کیفیت سود و پارامترهای قیمت گذاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.