دانلود پروپوزال بررسی تاثیرات ورشکستگی مالی از طریق صورت جریان وجوه نقد

عنوان فارسی

بررسی تاثیرات ورشکستگی مالی از طریق شاخص های مربوط به صورت جریان وجه نقد

عنوان انگلیسی

Investigating the Impact of Bankruptcy by Indicators Related to Cash Flow Statement

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

موضوع کلیدی مورد بحث در این پروپوزال مربوط به ورشکستگی مالی و پیش بینی آن از طریق چارچوب ها و مبانی صورت جریان وجوه نقد (Cash Flow Statement) می باشد. در ادامه به شرح مختصری از مفهوم صورت جریان وجوه نقد می پردازیم.

در حسابداری مالی، یک صورت جریان نقدی، که به صورت گردش مالی نیز معروف است، به آن صورت مالی اطلاق می شود که میزان تاثیر تغییرات حساب های ترازنامه و درآمد بر وجوه نقد و معادل های وجه نقد را نشان می دهد و تحلیل را به فعالیت های اجرایی، سرمایه گذاری و تامین مالی تفکیک می کند. اساساً، صورت جریان نقدی، به جریان وجه نقد به سمت داخل و بیرون از کسب و کار مربوط است. این صورت نتایج اجرایی فعلی و تغییرات همراه با آن در ترازنامه را استخراج می کند. صورت جریان نقدی، به عنوان یک ابزار تحلیلی در تعیین ماندگاری کوتاه مدت یک شرکت، بخصوص توانایی پرداخت فاکتورها و قبوضش، مفید است. استاندارد حسابداری بین المللی 7 (IAS 7)، استانداردی است که با صورت های جریان نقدی سروکار دارد. صورت جریان نقدی، ترازنامه و صورت درآمد را با هم تلفیق می کند. براساس توافقات و قراردادهای حسابداری صورت گرفته، درآمد خالص می تواند با جریان نقدی همراستا باشند. صورت جریان نقدی، صورت درآمد را در سه فعالیت تجاری عمده با ترازنامه، تلفیق و هماهنگ می کند. این فعالیت ها شامل فعالیت های اجرایی، سرمایه گذاری و تامین مالی می باشند. فعالیت های اجرایی، شامل جریان های نقدی حاصل شده از عملیات های تجاری معمول می باشند. فعالیت های سرمایه گذاری، شامل جریان های نقدی حاصل شده از خرید و فروش دارایی ها، مانند املاک و تجهیزات، می باشند. فعالیت های تامین مالی شامل جریان نقدی حاصله از بدهی و سرمایه گذاری دارایی ویژه می باشند.

ساختارهای کلی پروپوزال نویسی شامل ارائه جامعه آماری، روش تحقیق، ارائه جنبه های نوآورانه، ابزارها و روش های گردآوری و بررسی داده ها و متغیرها در این محصول رعایت شده اند. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این پروپوزال، با کلیت این ساختارها آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید. صورت جریان وجوه نقد یکی از موضوعات پراشاره در مقالات علمی مرتبط با حسابداری و مدیریت مالی بوده است و در نگارش این پروپوزال نیز به مرتبط ترین آنها اشاره گردیده است.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

صورت جریان وجوه نقد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی تاثیرات ورشکستگی مالی از طریق صورت جریان وجوه نقد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نوزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi