دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط سیستم توسعه منابع انسانی و شاخص های رضایت شغلی کارمندان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط سیستم توسعه منابع انسانی و شاخص های رضایت شغلی کارمندان (مطالعه موردی: شرکت بیمه ملت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Human Resources Development System and Employee's Job Satisfaction Indices (Case Study: Mellat Insurance Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

رضایت شغلی، عبارت است از نگرش یک فرد به شغل و زمینه کاری که در طول چند دهه گذشته، به مرکز توجه بسیاری از محققین و پژوهشگران تبدیل شده است. از حدود 50 سال گذشته تاکنون، اهمیت رضایت شغلی برای سازمان ها موضوعی شناخته شده می باشد. رضایت شغلی، ارتباط مستقیمی با بهره وری و عملکرد شغلی، رضایت از زندگی، رفاه ذهنی، و سلامت فیزیکی و روانی دارد. علاوه بر این، رضایت شغلی ارتباط مثبتی با نگرش های پیچیده تر شغلی مانند تعهد سازمانی، رفتار شهروندی سازمانی و مشارکت شغلی دارد که امروزه بسیاری از شرکت ها برای کسب مزیت رقابتی به دنبال آنها هستند. اگرچه رضایت شغلی، یکی از متغیرهای پربحث در مقالات مرتبط با روانشناسی سازمانی و شغلی بوده، با این حال، ساختارهای روانشناختی آن تاکنون به طور کامل حل و تفسیر نشده اند. رضایت شغلی یک مفهوم چندبعدی است که شامل ویژگی های شخصیتی و فاکتورهای محیطی است. رضایت شغلی ناشی از فاکتورهای زیادی از جمله شرایط محیط کار، تعامل با همکاران و مدیران و خود شغل، سیستم پاداش دهی، مسئولیت پذیری، امنیت شغلی، سبک های رهبری، سیاست های سازمانی و مخصوصا توسعه منابع انسانی می باشد. توسعه منابع انسانی که مورد تمرکز این پژوهش نیز بوده، مجموعه ای فعالیت های برنامه ریزی شده و سیستماتیک می باشد که توسط یک سازمان طراحی شده تا فرصت یادگیری مهارت های لازم برای پاسخگویی به نیازهای حال و آینده سازمان را در اختیار کارکنان قرار دهد. به معنای وسیع تر، توسعه منابع انسانی سعی دارد تا دانش، تجربه، بهره وری و رضایت افراد را برای دستیابی به اهداف و مزایای سازمانی و نیز در سطح وسیع تر برای کل بشریت، توسعه دهد. نقش شیوه های مدیریت منابع انسانی (HRM) در زمینه رضایت شغلی نیز ریشه در هدف توابع HR دارد. هدف این پژوهش نیز تشریح و توصیف رابطه بین شیوه های توسعه HR و رضایت شغلی بوده است.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی آماده شده است. دانشجویان مدیریت گرایش منابع انسانی و رفتار سازمانی می توانند با مطالعه این محصول، آشنایی بیشتری با ساختارهای یک پروپوزال یافته و نیز ایده های جدیدی را برای نوشتن پروپوزال دانشگاهی خود پیدا کنند.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

توسعه منابع انسانی و رضایت شغلی


نقد و بررسی‌ها

 1. بلغاک

  سپاس از شما

 2. معراج الدین

  نشروارایه این پروپوزال به شکل فایل ورد یک کاربسیارخوب وعالی است

  • مرتضی موسی زاده

   سپاس از شما پژوهشگر گرامی

 3. معراج الدین

  ترتیب وارایه یک موضوع مهم باعث کمک به دانشجو میگردد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi