دانلود پروپوزال بررسی ارتباط میان عملکرد منابع انسانی و بازده سرمایه گذاری بر تقسیم سود

عنوان فارسی

بررسی ارتباط میان عملکرد منابع انسانی و بازده سرمایه گذاری بر تقسیم سود شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی

Investigating the relationship between human resources performance and return on investment on profit sharing of Tehran Stock Exchange

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از موضوعات مورد بحث در این پروپوزال، مفهوم تقسیم سود می باشد که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم. تقسیم سود به معنای طرح های تشویقی متعدد ارائه شده توسط شرکت است که پرداخت های مستقیم یا غیرمستقیم به کارکنان فراهم می سازد و به سودآوری شرکت علاوه بر حقوق عادی و پاداش های کارکنان، بستگی دارد. در شرکت های سهامی عام، این طرح ها معمولاً معادل تخصیص و تقسیم سهام به کارکنان می باشد. یکی از اولین پیشگامان تقسیم سود، تئودور کوک تیلور انگلیسی بود که مشهور است این شیوه را در آسیاب های پشمی خود در اواخر دهه 1800، وارد کرده است. طرح های تقسیم سود براساس قوانین تقسیم اقتصادی از پیش تعیین شده که تقسیم سود بین شرکت را به عنوان مالک اصلی و کارکنان را به عنوان یک کارگزار تعریف کرده است، می باشند.

یک طرح تقسیم سود برای هر شرکت با هر اندازه مهیا می باشد و یک شرکت می تواند یک طرح برقرار کند، حتی اگر طرح های بازنشستگی دیگری داشته باشد. علاوه بر آن، یک شرکت، انعطاف پذیری بسیاری در نحوه پیاده سازی یک طرح تقسیم سود دارد. مثل یک طرح 401(k)، یک کارفرما اختیار کامل بر نحوه و زمان ایجاد مشارکت ها دارد. اما، همه شرکت ها باید یک طرح تقسیم سود که به نفع کارکنان حقوق بالا تبعیض ایجاد نمی کند، ایجاد کنند. از سال 2018، حد مشارکت برای شرکتی که سودش را به یک کارمند تقسیم می کند، کمتر از 25 درصد حقوق آن کارمند یا 55000 دلار است. برای پیاده سازی یک طرح تقسیم سود، همه شرکت ها باید یک گزارش سری Form 5500 را پر کنند و آن طرح را برای همه شرکت کنندگان اعلام و افشا کنند. کناره گیری زودهنگام، درست مثل دیگر طرح های بازنشستگی، منجر به جریمه می شود.

مدیریت سود و تمامی زیرشاخه های آن از موضوعات کلیدی مورد بحث در مقالات اخیر بوده اند و منابع زیادی در این زمینه در دسترس می باشد و در این پژوهش نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این پروپوزال که برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است، با کلیات پروپوزال نویسی شامل مدل مفهومی، جامعه آماری، روش تحقیق و جنبه های نوآورانه طرح آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را می توانید مشاهده نمایید:

تقسیم سود چیست


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی ارتباط میان عملکرد منابع انسانی و بازده سرمایه گذاری بر تقسیم سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi