دانلود پروپوزال نقش رویکردهای مدیریت منابع انسانی در بهبود عملکرد سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش رویکردهای مدیریت منابع انسانی در بهبود عملکرد سازمانی (مطالعه موردی: شرکت برق منطقه ای فارس)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Human Resource Management Approaches in Improving Organizational Performance (Case Study: Fars Regional Electricity Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت صنعتی (گرایش تولید)

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت منابع انسانی (HRM)، در دهه های گذشته بسیار رشد کرده است و اکنون یک مشخصه معمول برای تقریباً همه شرکت های بزرگتر و بسیاری از شرکت های کوچکتر است. یکی از دلایل این محبوبیت، این فرض است که HRM ، منبع مزیت رقابتی می باشد و بر نتایج سازمانی و عملکرد در جهت مثبت، تاثیر می گذارد.

محیط بازار امروزی پویا می باشد و پایداری بازار امروزه می تواند در فردا غیرقطعی و نامشخص گردد. در یک بازار نامعین و غیرقطعی، شدت رقابت گاهی افزایش می یابد. شرکت ها تلاش کردند تا همدیگر را شکست دهند تا بتوانند آخرین بازمانده باشند و قادر به بهره گیری از مزایای کلی به عنوان رهبر بازار شوند. مدیران، در مواجهه با این وضعیت، باید انگشت خود را بر ضربان رویدادها قرار دهند و سریع به هرگونه تغییرات ناگهانی، پاسخ دهند. علاوه بر آن، لازم است اطمینان حاصل کنند که منابع و قابلیت ها برای گام ها و جدال های بعدی، مهیا می باشند. در حالت سنتی، فنآوری و فرآیند محصول، منابع سرمایه ای قابل حصول و غیره، برای پیروزی در بازی، بسیار مهم بوده اند؛ اما در حال حاضر، این نوع منابع، نمی توانند نقش خود را برای شکست دادن رقیبان ایفا کنند. کاهش سرزندگی آن منابع عمده، توجه متخصصان و دانشگاهیان را به بررسی انواع دیگر دارایی هایی جلب کرده است که می توانند مزیت رقابتی را استخراج و حفظ کنند و در عین حال براحتی قابل تقلید و کپی برداری توسط رقیبان نباشند. مسئله نوع دارایی که می تواند پایداری، مزیت رقابتی و عملکرد عالی فراهم کند، مورد سوال قرار گرفته و در میان مدیران و محققان در دهه های گذشته به بحث گذاشته شده است. در نتیجه، یافتن منابع انسانی به عنوان یک دارایی ملموس ارزشمند یک سازمان، پاسخ یکپارچه برای شفاف سازی همه تردیدها در مورد نحوه رقابت سازمان ها در بازارها، دستیابی به عملکرد عالی، محقق سازی مزیت رقابتی و بهبود عملکرد سازمانی در یک زمان طولانی یا شاید همیشه، می باشد.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن بحث فوق، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید درک بیشتری از این ساختارها یافته و برای اهداف دانشگاهی و علمی خود به کار گیرید.

این پروپوزال با استفاده از نرم افزار ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش رویکردهای مدیریت منابع انسانی در بهبود عملکرد سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi