دانلود پروپوزال تاثیر چارچوب های توانمندسازی منابع انسانی بر بهبود خدمات شهری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های توانمندسازی منابع انسانی بر بهبود خدمات شهری (مطالعه موردی: شهرداری الیگودرز)

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Human Resource Empowerment Framework on Improving Urban Services (Case Study: Aligudarz Municipality)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اهمیت منابع انسانی، برای بقا در یک محیط پیچیده و چالش برانگیز، بر هیچ کس و هیچ سازمانی پوشیده نیست، و بنابراین همیشه نیاز به تامین نیروی قابل و خلاق هست. توانمندسازی و توسعه منابع انسانی یک رویکرد مدیریتی است که بوسیله آن کارکنان، توانمند و قادر می شوند تا تصمیمات خود را بگیرند و در تصمیمات مشارکت داشته باشند. آنچه که مهم است این است که برای تقویت منابع انسانی، روش های پرداخت هزینه برای آموزش نیروی انسانی و بهبود منابع انسانی، نه تنها برای آموزش فنی هستند بلکه برای توسعه نیز می باشند. و این اهمیت، ممکن است تنها در سایه برنامه های مدیریت منابع انسانی استراتژیک صورت گیرد. یک پرسنل، این پتانسیل را دارد که به آنها در محقق سازی توانمندسازی، کمک کند. مدیران باید برای بهبود سطح توانمندسازی و توسعه مهارت های کارکنان ضعیف مشارکت داشته باشند و از منابع سازمانی برای دستیابی به اهداف سازمانی، بهتر استفاده کنند. هدف این پروپوزال نیز، پرداختن به مسئله توانمندسازی منابع انسانی، مزایا، موانع و الزامات و دستورالعمل های بیان شده و فرآیند توانمندسازی است.

مهمترین عنصر هر شکل از سازمانی که می تواند کشور را به سمت توسعه ببرد، منابع انسانی است. استفاده صحیح از منابع انسانی، به عنوان مهمترین و بزرگترین ثروت هر جامعه، همیشه یک مسئله مهم برای دولت ها تلقی می شود. به بیان دیگر، می توان گفت که انسان، فاعل توسعه و عملکرد و وسعت اهداف توسعه و این است که چگونه مدیریت این ثروت منبع حیاتی، به میزان قابل توجهی معنای مبهم و مفهوم متفاوت دارد، بنابراین افراد مختلف، برداشت های مختلفی براساس مشخصات خود دارند. مفهوم توانمندسازی برای اولین بار در سال 1990، توجه بسیاری از متخصصان را به خود جلب کرد. نتایج توانمندسازی کارکنان، بهبود رضایت شغلی و رضایت مشتری است. برای پیاده سازی موفق توانمندسازی، نیاز به تغییر فرهنگ سازمانی داریم. توانمندسازی به عنوان یک مفهوم، تاثیر زیادی بر بازده و اثربخشی دارد و پرسنل اجرایی در وظایف نظارت و انعطاف پذیری، لازم هستند. موانع و مقاومت های بسیاری در مورد نحوه توانمندسازی وجود دارد. هنر مدیریت، از بین بردن مقاومت و موانع توانمندسازی است که این فرایندی همگام و هماهنگ با اهداف و با سیستم های داخلی و همچنین هماهنگ با ساختار سازمانی است.

این پروپوزال نیز به موضوع فوق الذکر پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. کطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی بوده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

چارچوب های توانمندسازی منابع انسانی


نقد و بررسی‌ها

  1. رضا جزینی

    با سلام وتشکر از اهتمام شما به ریز مسایل مربوط به حوزه توانمند سازی کارکنان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi