دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه انسانی در بهبود بهره وری و عملکرد سازمانی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش چارچوب های سرمایه انسانی در بهبود بهره وری و عملکرد سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان آموزش و پرورش در شهرستان جم)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Human Capital Frameworks in Improving Organizational Productivity and Performance (Case Study: Department of Education Staff in Jam County)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در محیط سریعاً در حال تغییر امروزی، جایی که جهانی سازی در همه جا رخ می دهد، رقابتی ماندن در بازار، به یک چالش اساسی برای سازمان ها تبدیل شده است. سرمایه انسانی، یکی از بزرگترین منابع مزیت رقابتی برای سازمان ها می باشد که بوسیله سازمان های دیگر براحتی قابل تقلید نیست، درحالی که سرمایه های دیگر، مانند سرمایه ساختاری یا مالی براحتی قابل کپی برداری و تقلید است. به عقیده محققین، سرمایه انسانی به معنای «ساعات فعالیت در محیط کار، مدت تصدی در سازمان، سابقه کار، مدت تصدی در شغل، رغبت به انتقال دانش، سطح آموزشی، تجربه کاری بین المللی، برنامه ریزی شغلی، دانش و مهارت های سیاسی و غیره می باشد». به عقیده بسیاری از محققان، سرمایه اجتماعی به صورت «روحیه تیمی، هماهنگی، اعتماد و اطمینان، و سهولت تعریف می شود که از رابطه اجتماعی شامل خانواده، دوستان، همکاران و دیگران حاصل می شود و دسترسی به منابع ارزشمند، مانند اطلاعات، تاثیر و اتحاد را فراهم می سازد تا اقدام و فعالیت تسهیل یابد».

عملکرد، یکی از متغیرهای اصلی در پژوهش های مدیریتی است، اما حداقل توجه پژوهشی به آن داده شده است. عملکرد، یک نتیجه بسیار اساسی در بررسی سرمایه اجتماعی و رفتار شهروندی اقتداری می باشد. تحلیل ها، تمایزهایی را بین اجرای تعهدی و اجرای منطقی، مشخص کرده اند. مشخصه عملکرد سازمانی، حصول نتایج مالی به واسطه مبادلات بین صفات، فعالیت ها و محیط سازمان، می باشد. حیطه اثربخشی سازمانی را تنها زمانی می توان مشخص کرد که آنرا به یک سازه گسترده تر اثربخشی سازمانی، ارتباط دهیم. اثربخشی سازمانی را می توان به این صورت تعریف کرد: «سطحی که سازمان ها به هرکدام از دلایلی که باید فعالیت کند، می رسند». سازمان ها، اثربخشی متمایز خود را براساس اجزاء تشکیل دهنده گسترده خود، کسب می کنند. عملکرد شرکت و مفاهیم عملکردی دیگر، مانند محیط شرکتی یا عملکرد اجتماعی، جنبه های اصلی اثربخشی سازمان هستند که از لحاظ عملی و پژوهشی، از اهمیت زیادی برخوردارند.

به همین منظور، این پروپوزال به بررسی نقش سرمایه انسانی در بهبود بهره وری و عملکرد سازمانی پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در آن انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند به دانشجویان در درک بهتر این ساختارها کمک کرده و ایده های پژوهشی جدیدی را در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه انسانی و بهره وری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه انسانی در بهبود بهره وری و عملکرد سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi