دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه انسانی در بهبود نوآوری سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش چارچوب های سرمایه انسانی در بهبود نوآوری سازمانی (مطالعه موردی: بانک ملت)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Human Capital Frameworks in Improving Organizational Innovation (Case Study: Mellat Bank)

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازرگانی - بازرگانی داخلی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ماهیت رشد اقتصادی جهان تاحدی بخاطر سرعت نوآوری است. این امر با توجه به تکامل فنآوری، چرخه های حیات محصول کوتاه تر و نرخ سریعتر توسعه محصولات جدید، میسر شده است. واضح است که در یک دنیای جهانی سازی شده، تقسیم بندی بین المللی کار، نتیجه هزینه های نسبی پرداخت حقوق نیست، بلکه نتیجه اختلاف کیفیت در محصولات و یا خدمات می باشد. مخصوصاً اینکه، در جامعه دانش محور، این اختلافات و تفاوت ها به استفاده از علم و فنآوری بکار گرفته شده برای خلق آن بستگی دارد، بنابراین به کیفیت هوش و نبوغ بکار گرفته شده، وابسته است. از این رو، نوآوری را می توان به صورت فرآیندی تعریف کرد که به شرکت ها در تجمیع دانش و ظرفیت های فنی برای بهبود بهره وری، کاهش هزینه و قیمت ها، کمک می کند و در عین حال در خلق محصولات جدید و افزایش کیفیت محصولات موجود، مشارکت می کند. در حال حاضر، باید در نظر داشته باشیم که ظرفیت نوآوری یک شرکت به میزان زیادی به دارایی های ناملموس و دانشی که دارد و البته به روش بکار گیری آنها، بستگی دارد. این جنبه از نوآوری به عوامل خاصی مانند در دست داشتن شایستگی های حرفه ای کافی، نگرش ها، قریحه ها و چابکی فکری، روابط خوب درون نیروی کار، فنآوری سازمانی کافی، ظرفیت آوردن بهترین متخصصان و حفظ آنها و غیره، بستگی دارد. این دارایی های ناملموس، معمولاً سرمایه فکری نامیده می شوند و اکثر مقالات مشخص کرده اند که شامل سه عنصر است: سرمایه انسانی، سرمایه ساختاری و سرمایه رابطه ای.

در این پروپوزال، تلاش شده تا عناصر سرمایه فکری که می توانند در تضمین ظرفیت نوآوری شرکت ها مشارکت داشته باشند، شناسایی گردند. با این هدف، توجه ویژه ای به سرمایه انسانی (که شامل تجربه، مهارت ها، توسعه حرفه ای کارکنان، کار تیمی و غیره است)، شده است. در همین راستا، هدف اصلی این پروپوزال، بررسی تاثیر سرمایه انسانی بر بهبود نوآوری سازمانی بوده و یک مطالعه موردی نیز در آن انجام شده است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. شما دانشجوی گرامی با بهره گیری از این پروپوزال می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها یافته و امید است تا با مطالعه آن، موضوعات پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات و اهداف آتی دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه انسانی و نوآوری در سازمان


نقد و بررسی‌ها

  1. Ismaiel

    میخواهم دانلود کنم استفاده کنم

  2. حمیدرضا سوری

    ممنون از زحمات انجام شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.