دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های دولت الکترونیک بر شاخص های اعتماد عمومی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های دولت الکترونیک بر شاخص های اعتماد عمومی (مطالعه موردی: بانک صادرات ایران)

عنوان انگلیسی

A study on the impact of e-government frameworks on public trust indicators (Case study: Iran Saderat Bank)

رشته مرتبط

  مدیریت اجرایی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

امروزه، یکی از مشکلات عمده ای که دولت ها با آن مواجه می باشند، کاهش سطح اعتماد مردم به دولت هاست که با نام بحران اعتماد عمومی شناخته می شود. یکی از راه های غلبه بر ای بحران، الکترونیکی شدن است. هدف این پژوهش نیز بررسی تاثیر شاخص های دولت الکترونیکی روی اعتماد عمومی بوده است. بدون تردید می توان اظهار داشت که اعتماد مردم به دولت ها، تحکیم کننده هر دولتی در جهان می باشد. بنابراین، دولت ها به طور فزاینده ای به دنبال دموکراسی و جمع آوری آرای عموم مردم برای تصمیم گیری های اساسی هستند. یکی از کارآمدترین ابزارهایی که دولت ها به نقش غیرقابل انکار آن در زمینه تاثیر روی افکار عمومی، اعتقاد دارند، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) می باشد. دولت الکترونیک نیز ابزار قدرتمندی است که می تواند اعتقاد و اعتماد عمومی را به طور بالقوه افزایش داده و نقش موثری را در بهبود کیفیت خدمات ایفا نماید و نیز ابزاری برای توسعه سطح مشارکت اجتماعی باشد. دولت الکترونیک اشاره به استفاده از ICT توسط سازمان های دولتی داشته و قادر به تغییر روابط با شهروندان، کسب و کارها و دیگر بازوهای دولتی می باشد. همچنین می تواند روش های مختلف ارائه خدمات شامل انتقال آنلاین داده ها را برای عملیات های دولتی، بهبود بخشد.

مفهوم اعتماد با گسترش بشریت و توسعه جوامع و تعاملات انسانی، ظاهر شد. تقریبا هر جنبه ای از زندگی افراد بر اساس یک یا چند بُعد از اعتماد می باشد. بنابراین، اعتماد یک مفهوم بسیار غنی است که طیف عظیمی از روابط را پوشش می دهد. مفهوم اعتماد، به شدت با مفهوم ریسک و انتظارات، در ارتباط می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی این مفهوم پرداخته و با رعایت کلیه ساختارهای پروپوزال نویسی، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. این پروپوزال آماده را می توان برای گرایش مدیریت اجرایی مورد استفاده قرار داد. متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی بررسی شده اند و ابزارهای مورد نیاز برای جمع آوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری نیز ارائه شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی در این زمینه باشد چرا که مفهوم دولت الکترونیک یکی از مفاهیم جدیدی است که اخیرا مورد توجه پژوهشگران زیادی قرار گرفته است. همچنین شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با ساختارهای پروپوزال نویسی یافته و در پروپوزال دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال قرار داده شده که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد:

دولت الکترونیک و اعتماد عمومی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های دولت الکترونیک بر شاخص های اعتماد عمومی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi