دانلود پروپوزال بررسی نقش مشخصه های حاکمیت شرکتی روی حق الزحمه حسابرسان

عنوان فارسی :

بررسی نقش مشخصه های حاکمیت شرکتی روی حق الزحمه حسابرسان در شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی :

Investigating the Role of Corporate Governance Characteristics on Auditor's Fees in Tehran Stock Exchange Companies

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

به عقیده محققین، حاکمیت شرکتی یک مجموعه از مکانیزم های کنترلی است که یک سازمان برای منصرف کردن مدیریت از فعالیت های مضر برای سلامت شرکت، بکار می گیرد. این مکانیزم های کنترلی به مرکز توجه تبدیل شدند هنگامی که کسب و کارهای مشهور جهان، یعنی آدلفیا، وردلکام، انرون و پارمالات، اعتماد ذینفعان را از دست دادند. کشورهای سراسر جهان اکنون بسیار مشتاق هستند تا شیوه های حاکمیت شرکتی خوب را برای تضمین منصفانه بودن، شفافیت و پاسخگویی در بخش شرکتی و حمایت از منافع همه ذینفعان، ترغیب کنند. علاوه بر آن، برای تضمین صحت اطلاعات مالی مهیا برای عموم و برای خدمت رسانی به هدف پاسخگویی برای همه فعالیت های شرکت، کمیته های حسابرسی و نظارتی به یک مکانیزم معمول حاکمیت شرکتی تبدیل شده اند. قانون ساربانز اکسلی 2002 در ایالات متحده، خزانه داری استرالیا (2002) و هیگز (2003)، در انگلستان، مثالهایی از کمیته های نظارتی می باشند.

هدف این کمیته های نظارتی و شرکت های حسابرسی، تضمین سلامت ذینفعان سازمان از طریق تضمین صحت اطلاعات مالی مهیا شده برای عموم می باشد. از آنجایی که حسابرسی هدف پاسخگویی را برآورده می کند، بنابراین، اهمیتش در مدیریت شرکتی را نمی توان انکار کرد.

این پروپوزال نیز به بررسی تاثیر شاخص های حاکمیت شرکتی رو دستمزدهای حسابرسی پرداخته و با رعایت کلیه استانداردهای پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها هستند، برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. حاکمیت شرکتی و حسابرسی، از موضوعاتی هستند که در بسیاری از پژوهش ها و مطالعات دانشگاهی به آنها پرداخته شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های جدیدی را در ذهن مخاطب تداعی کند و شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه آن و کسب ایده های جدید و نیز آشنایی بیشتر با ساختارهای پروپوزال نویسی می توانید موضوع مشابهی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب کرده و پروپوزال مناسبی را آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

حاکمیت شرکتی و حق الزحمه حسابرسی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال بررسی نقش مشخصه های حاکمیت شرکتی روی حق الزحمه حسابرسان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.